14 db 790

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla şuanda çok sinirliyim,:mad: 21:50 de başıma bir olay geldi, araçta eşim ve 2 çocuğum vardı, konunun başlığı da çok farklı olacaktı, olayı direk yazacaktım ama son anda aracın arkasında opelim net çıkartmasını görünce olayın kahramanı Mustafa anlatsın sizden de yorumları alayım sonra ne yapacağıma karar vereyim dedim, evet Bluelive Mustafa anlat bakalım marifetini. . .

http://www.opelim.net/forums/member.php?u=49727

picture.php

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
noolmus

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tartışma ve argo işin içine girmiş gibi yorumladım ben... işin içinde aile olunca.
dünya küçük, sanal dünya daha da küçük...

Son düzenleme:

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Tehlike yaratacak sürüş, ufak bir sürtmeyi fark etmeden devam vs. de olabilir. 2 üyemiz bunu arasında halledemediğine göre. Baştan herkesi uyarmak isterim ki, o haklı bu haksız gibi fikirlerinizi sunarken her iki tarafı dinleyip, hepimizin hata yapabileceğini unutmayın. Konuyu bilmeden iki tarafı da bilen birisi olarak umarım tatlıya bağlanır.

Sent from my iPhone using Tapatalk

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
DÜn akşam saatlerinde çok acele ve çok özel bir işim dolayısı (kız meselesi kesinlikle değil) ile şehir içinde hızlı gitmek zorunda kaldım, benim yaptığım hız yüzünden aracın atmış olduğu taşlar Ömer abimizin aracına çarparak ufak zedelenmeler yapmıştır. Ömer abi haklı olarak bana kızgın. Bugün kendisinden özür diledim, hasarı en kısa zamanda karşılayacağım. Dünki olayda ömer abinin aracının yanı sıra bozuk ve taşlı yollarda o hızlarda gitmem dolayısı ile bendede ciddi masraflar çıkmış durumda. Öntakımlarım komple değişecek, marşpiyer boyanacak belki tamir görmesi gerekecek, o hızlarda anlık yakıt tüketimi 30/100lt... birde benim açımdan düşünün bunların olacağını bile bile o yolda o hızlara çıkmamiçin gerçekten çok geçerli bir nedenim var. Büyük yanlış yaptım o anda sokaktan önüme çıkan bir çocukta olabilirdi ve kesinlikle duramazdım. Ben yaptığım hatanın farkındayım. Ömer abi sizden tekrardan özür dilerim. Amacım ne size ne kendime nede başkasına zarar vermek değil. Ama inanın gerçekten geçerli ve özel bir nedenim var.

halduun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senin geçerli nedenin, önüne çıkabilecek çocuğun ailesi içinde geçerli bir neden olur muydu?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Mustafa'nın veya Ömer'in yerinde bizler de olabilirdik. O nedenle yorum yaparken bu durumu göz önüne alınız. Tamam Mustafa kardeşimiz bir hata yapmış, hatasını anlamış ve Ömer'den özür dilemiş, Ömer'in de bir abisi olarak onu affedeceğinden eminim. Gönül isterdi ki böyle bir olay hiç yaşammamış olsaydı.

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
scaled.php

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...