13 Şehidin Kanının Üstünde Alem..!

57.aLaY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nur içinde yat Mehmet Akif Ersoy :

"Bastığın yerleri 'toprak' diyerek geçme, tanı!
Düşün altındaki binlerce kefensiz yatanı.
Sen şehid oğlusun, incitme, yazıktır, atanı.
Verme, dünyâları alsan da bu cennet vatanı."

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kolay kolay ağlayan bi insan değilim o şehitlere yiğitlere nasıl ağladım nasıl yandım allah bilir ben bilirim
kardeşler ne yazsam uyarı alacam ama aklımdan geçenleri damarında azıcık türk kanı olan anlar
olmayanların videolarını az önce izledik
yazım ya benim halkımın vergisiyle bağışıyla maaş alan insanların haline bak ver eline mikrofonu anlatsın öyle kahramanım böyle kahramanım yazık yazık .........................................................................................

tjet

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
O şahsın hala orada komutan olarak kalmasıda garip bildiğim kadarıyla askerler suçsuz bulundu komutanda suçsuz e kim suçlu şehit olanlarmı.:mad: Ayrıca el bombaları kaza oluyor gerekçesiyle toplatılmış tüfeklede kaza oluyor tüfekleride toplatalım teröristede taş atarız artık .:mad:

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
suçsuz bulunanların hepsi suçlu aslında

ama asıl suç vatan millet için çarpışanlarda galiba çünkü herkez suçsuz

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
muharrem hocam senin askerliğini yaptığın yerde yüksekovaya dağlıcaya yakın bir yer. Bilirsin bu bölgenin ne kadar hassas olduğunu.Hiç olmadık bir anda bir silah patlar, akabinde kıyamet kopar.

Ama nedense böyle aymazlıklar hiç bitmez. Dışardakinin eli ayağı donar, içeridekini korumak için.. Ama içerideki unutur dışardakini rakı içip efelik yapar.Sonra da nasıl çatıştığını , "evladı gibi" önemsediği kaç askeri şehit verdiğini anlatır, yetmez kitap yazar.. Bilen bildiğini anlatamaz ama bu videolar belki fikir verir.
demekki oralar hep aynı
bırak teröristi,içip içip bize ateş açanı vardı biz ordayken de.... :mad: :mad:

kim dost kim düşman insanın kafası karışıyor....

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu olay olduğunda ramazan er vatan haini ilan edildi olay ört bas edilmeye başlandığında söylemiştim. Tamam suçluyu buldular olay ört bas edilecek diye...
Türkiyede bir olay olur suçlu en alttaki adamdır yukardakiler masumdurlar bu memlekette yüksek makamdaki adamlar kesinlikle suç işlemezler....
Aslında bu tip adamları YAŞ kararlarıyla atacaksın ordudan itiraz bile ettirtmeyeceksin gitsin nerde eğlenecekse eğlensin ama nerdeeee !!!
benim vergilerimle güya güzel vatanımızı koruyacak adamlara bak ...