Vectra C Far Kaşı

Kasva

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
C1 e çokyakışacağını düşündüğüm bir far kaşıdır bu.özellikle koyu renkli ise aracınız ama yinede yakışacaktır.
Bunu yapacak kişiler fiber tampon üreten kişilerdir ama amatör uğraşan fiberciler rahatlıkla yapar.pc de far için ölçülerini hesaplayıp ölçüleri far üzerinde belirtecek bir şablon ile rahatlıkla yapabilirler.sonrada zımpara kesme biçme macun boya işleri yapılır.
Diğer bir alternatif ise aracınızın rengine uyumlu bir folyoile aynı ölçülerde kesip yapıştırılabilir.ilk seçenek daha mantıklı.
C1 in farı bu kaş ile daha estetik duruyor kesinlikle

Sony Z5 ile gönderildi

Kasva

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim cevabınız için sayın lampard. İzmir'de bu işle uğraşacak ya bir yer yok ya da benim çevrem çok dar, ben bulamıyorum. Facebook'ta bir grupta paylaştım aynı yazımı dönüp bakan bile olmamış. Nasıl yapacağımı bilemiyorum. Ebayden alayım hadi diyorum. Onlarda PayPal ile çalışıyorlar, PayPal'da Türkiye'den çekildi. Kaldık böyle sap gibi ortada.

vectra fırat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba. 2004 vectra c aracım için aşağıdaki linkte olan far kaşından yaptırmak istiyorum. Yurtdışından getirtmek çok zahmetli ve zor. Acaba bu parçayı yapar dediğiniz kimse var mı?

http://m.ebay.ie/itm/Vauxhall-Opel-...ght-spoiler-lightbrows-eye-lids-/262840158181
Hic kimse isini gücünü birakip böyle bir parca yapmaz diye düşünüyorum
Fiberle yapacak kiside kalibini cikarip fiber dokmesi lazim..Semeriyle seksen olur..
Fibercilerde neyi yapip yapmayacaklarini bilirler böyle bir uretimin yatirim maliyetini bile kurtaramayacagini tahmin ederler..
Modifiyecilerin bir cogu fiber isini de birakti zaten cunki hem eskisi gibi yaptiran yok hem cokk zahmetli adam bir tampon ekine 1-2 gun uğraşıyo heykeltras lik yapiyor yan taraftaki boyaci 2/3 tane araba boyuyor bu zaman zarfında..
Ben kendim far cami temizliginden sonra boyama yaptım vernik attim..
a7fd2ddeb6cb62bfd2ef6d41799b1230.jpg

SM-C101 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kasva

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O zaman bir şekilde yurtdışından getirteceğim bu ürünü.