120 ile Köpeğe Çarptım

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi atlatmışsınız biz 140 km civarı bir hızla eşşeğe vurmuştuk ve hasar çok büyüktü

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok gecmıs olsun dıkkat etmek lazım kopege vurmayıpte baska yerlere ucmakta var yanıı

aegeus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hava yastığını düşünmek aklıma gelmedi açıkçası; dediğiniz gibi allah'tan bir de o açılmadı.

120 km/h sürat düşük değil tabi ama bölünmüş yolda dümdüz giderken çok da yüksek değil diye düşünüyorum.

son olarak köpeğin hiç mi suçu yok arkadaşlar :) yol yaw orası, çiftlik değil ki. size de teessüf ederim hani :)

psicomega

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
asıl hedef otomotivin elinden kurtulmusunuz ona sükredin. yan sanayi parca kullanması değil servise sokması bile yasakken nasıl böyle bişey yaptı ayrı bi konu. ellerinde doğru dürüst parca yok ustasıda yok ztn bi el freni bile ayarlayamıyolar yerini bile bilmiyolar. 1 günde mucize olarak yapıp göndermişlerse sizi helal olsun bununla kurtarmıssınız.

alanya ya sürekli gidiyorsanız güler servisi tercih edin. benim 7-8. şikayetim burada da dile getiriyorum yetkili servis olmasına ragmen aracınızı seviyosanız oraya götürmeyin. forum kurallarına aykırı kötüleyici olarak bişeyler yazdıysam o servise kızgınlığımdandır. sadece paylaşım amaclı yazdım.

celaleddin007

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
hayvan da sizin için güzel şeyler söylemiştir merak etmeyin, her şeyde bir hayır vardır, belki o .... iti dediğiniz hayvan sizi daha büyük bir kazadan kurtardı..

sovalye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kolat.com.tr
yazdıklarınızdan sonra bende bir köpek sahibi olarak aracınızdan çok köpeğe üzüldüm

a.kerim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayvan da sizin için güzel şeyler söylemiştir merak etmeyin, her şeyde bir hayır vardır, belki o .... iti dediğiniz hayvan sizi daha büyük bir kazadan kurtardı..
bencede:good: herşeyde bir hayır vardır belki daha kötüsü olacaktı. bununla geçmiş olsun

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bununla geçmiş olsun. Geçen sene şubat ayında Ankara'dan İzmir'e geliyordum. Gece saat 10 civarıydı. Afyon'u yeni geçmiştim. Yolun ortasında bir karaltı fark ettim. Mümkün olduğunca yavaşlamaya çalıştım, iyice yaklaşınca gördüklerime inanamadım. İki tane iri yabani domuz. Zorlukla arkalarından geçebildim. Hayvanlar hem iri hem de uyuşuk. Her zaman dikkatli olmakta fayda var. Önümüzü görmeden sürat yapmayalım. (Aslında işin doğrusu hiç sürat yapmamak ama zaman zaman yapıyoruz işte)