11. Cumhurbaşkani Abdullah Gül

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birdaha okumanı öneririm.Kimse sizin annenizin başı kapalı diye hastalıklı zihniyettir demiyor.Atatürkün eşinin başındaki başörtüsüyle türbanı kıyaslamak,kıyaslatmak hastalıklı bir mantıktır diyorum orada !!!

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Neden baş örtüsünü bu kadar önemsiyorsunuz anlamıyorum.

CN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi uzun uzun anlatırım da.... hiç gerek yok konuyu dallandırıp budaklandırmaya yeteri kadar seviyesi düştü zaten konunun direk kapatılsın.

astrax_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar ilk yorumlardan son yorumlara doğru okuyarak geldiğimde başlığa tekrar bakmak zorunda kaldım..Konumuz nedir??11.cumhurbaşkanımız...biz ise konuyu iice başka yorumlara yoruyoruz..Sonuçta Abdullah Gül cumhurbaşkanımız oldu..HErşeyde bi hayır vardır..belki geçmişteki düşünce ve hareketleri çok değişecek..ki umuyorum böle olsun bizler utanalım bu kişiyi istemediğimiz için...Bunun en ii cevabı bence ZAMANdır...

CN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece ali sen benim ne demeye çalıştığıma bir daha bak.kimseye bir hakater bir yargılama bir kötü söz yok.benim anlatmaya çalıştığım şey bu kıyaslamanın çok yanlış olduğu.sonunda bu ülkenin vatandaşıyız.herkesin herkese saygısı sonsuzdur bu böyle biline.iyi geceler

pugga

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eyvallah..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...