1000 ve Katları Mesajlarınız

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
1000 ve katları olan mesajlarımızı burada yayınlayabiliriz. Bu aralar 3000. mesajımı yazacağımı biliyordum ama biraz şans eseri fark ettim. Benim 3000. mesajım aşağıda:

O yazılara takıntısı olan ilginç insanlar var halkımızın arasında.
Niye sökülmüş o yazılar? boyandı mı? değişti mi? tarzı sorularla canınızı sıkabilecek nitelikte..
Bence de taktırın, böyle sorulara maruz kalmassınız :D

oyle dusunen ınsanın aklından ben suphe ederım boyandıktan sonra takılmıyormuymus o ?

Onlardan biri de benim...

:)

Paranoya gibi olmasın ama gerçekten onların az da olsa boya-kaza v.s. ile ilgisi var. Çoğu merdiven altı sanayi ustası onlarla uğraşmaz. Boyar, değiştirir gönderir. Yahut yenisini almaz insanlar. Çünkü pahalıdır ve orijinalini bulmak çok zordur. Alsalar da yan sanayi alırlar. O da illa ki belli olur. Sonra orijinali alınmış olsa bile düzgün yapıştırılması gerekir. Ve ciddi ustalık ister bu mesele...

Vectra B aracımı Elazığ'dan almıştım. Kaynım bakmıştı araca, temiz demişti. Gittim ki ne göreyim! Arkadaki yazılardan bir iki harf eksik. Araba temiz ciddin ama yazılarda eksiklik var. İnanın gözümden bir düştü ki sormayın. Yine de arabanın temizliğine almıştım. İyi ki de almışım. Sonradan bir iki harf daha düştü. Ben de komple söktüm hepsini. O kadar gıcık duruyordu ki uyuyamıyordum. Aradım taradım toplamda 100 TL'ye yakın bir para vermiştim. Kaldı ki yan sanayi idi. Fakat yine de orijinaline yakındı.

Kısacası o yazılar önemlidir bence. Boya, değişen v.s. bir şekilde anlaşılır o ayrı mevzu... Fakat bir arabada en çok bir, o yazılar eksikse ya da hiç yoksa gıcıklanırım; iki, direksiyonda sedef kaplama dedikleri iğrenç ötesi şey varsa gıcıklanırım.

Bu arada 3000. mesajım olmuş bu! :)
Fakat dürüst davranalım lütfen!

Olmadan oldu demeyelim! Fark etmeden, budur demeyelim! :)

Ekran görüntüsünü aldım, yükleyeceğim.

xog9.jpg

Son düzenleme:

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vaay platinyun olmuşsunuz hocam, binin katlarına göre mi rütbe atlanıyodu :D

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Onu bunu bırakın da hadi bir mesajını yayınlayın bakalım... Sürekli takip etmek gerekiyor. Tutturmak zor iş! :)

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun :)
Bugüne kadar mesaj sayım dikkatimi çekmiyodu önemsemiyodum ama artık bakarım :D