100 km

Nikkfurie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim konum acılmıs söyleyim tüpde 2 de 120 yapıyorum kesiciye giriyor bir 5-10 saniye devam edip 3 e cekiyordumm öyle yapa yapa 307 dizel focus 1.6-2.0 honda cıvıc alayını gectim yemin de edebilirim erciyes üniversitesi cok görmüştür kesiiciyle gezdigimi :):)

yemin etmenize gerek yok biz size inanıyoruz:)

zaten yazdık 2000 motorlar 2 de 100 görür diye..

ne güzel konu oldu bu hakkatten yahu muhabbet güzel gidiyo:)

vallaha üstümde bi ağırlık vardı gitti..

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
astra njoy 1.6 araçta 2.viteste 120 yaptım araç çok rahat devirleniyor

ksk

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
arkadaşda civic si var onun onun araçta 8000 devirde kesiciye giriyo. bi gün bana sordu senin araba kesiciye kaçta giriyo diye cevap veremedim çünkü hiç kesiciye girmedim aslında arabam kıymetlidir :D ben yine arabama kıyamadım direksiyona arkadaş geçti. arabayı 3. vitesde 6000 devirde 140 km hıza çıkarınca bırakmasını söğledim sadede gelicek olursam benim araçda kesici varmı? varsa hangi devirde devreye giriyo? araç x16xel vectra b2
bide şu civic si çok çılgın bi araç 10 bin tl olsa hiç düşünmem parayı bağğlarım :D saygılar....

caglar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşda civic si var onun onun araçta 8000 devirde kesiciye giriyo. bi gün bana sordu senin araba kesiciye kaçta giriyo diye cevap veremedim çünkü hiç kesiciye girmedim aslında arabam kıymetlidir :D ben yine arabama kıyamadım direksiyona arkadaş geçti. arabayı 3. vitesde 6000 devirde 140 km hıza çıkarınca bırakmasını söğledim sadede gelicek olursam benim araçda kesici varmı? varsa hangi devirde devreye giriyo? araç x16xel vectra b2
bide şu civic si çok çılgın bi araç 10 bin tl olsa hiç düşünmem parayı bağğlarım :D saygılar....
Evet aracınızda devre kesici var 6500-6600 civarında giriyor devreye.2.viteste devre kesiciye 95km/h hızda giriyor.(Araç lpg li)3.viteste 135-140 civarında giriyor.Bizzat denedim.

FireStarteR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

namesut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanlış anlamayın lütfen,yorumunuz ilgimi çekti :)

100 le gittikten sonra ha 5 ha 2 ne fark eder,yakıt tüketiminden başka bi zararı olmasa gerek:)
sonuçta hız aynı değilmi??

selamlarımla:)

demek istedigim bu hıza otobanda ulaşın istersen geri viteste 100 yap ama araba üretildigi şekilde muntazam kullanılmazsa intikamını alır .