100 km

İzmiRli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Audi 100 Cs... aracım 2.0-16w başka bşiy söylememe gerenk varmı 7000 devirde bu hıza ulaşıyor araç 5 ileri vitesLi gösterge kadranı 240 kmh yi gösteriyor başka söylemem gereken bşiy varmı kompLe baştan motor yapıLdı araca ustamla beraber bütün vitesleri sonuna kadar denedik..

Nikkfurie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Audi 100 Cs... aracım 2.0-16w başka bşiy söylememe gerenk varmı 7000 devirde bu hıza ulaşıyor araç 5 ileri vitesLi gösterge kadranı 240 kmh yi gösteriyor başka söylemem gereken bşiy varmı kompLe baştan motor yapıLdı araca ustamla beraber bütün vitesleri sonuna kadar denedik..

2. vites 7000 devirde 110 km çıkıyor demek, 2.0 16 w (bu 16 w valfmi demek?) 2 litre motor için yüksek bir devir,sanırım kısa oranlı son dişli var difransiyelde..

bu resimdeki Audi mi? 16 valflimi bu araç sanırım 1980 li modellerden,ilginç?

franzferdinand

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5000 deviri geçiyordu 90 filandı sonra basmaya içim el vermedi emziğini alınmış çoçuk gibi bağırıyordu kıyamadım aslan parcasina :D

İzmiRli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet araçta çoğu insanında inanamadığı kendisi 84 model olmasına rağmen djital klima yol pc koltuk ısıtma sis farı 4 cam otm vs vs gibi özellikler var vee aracın direksiyon hidroliğine bağlı olarak çalışan debriyaj pedaLı fren pedalı var çok ilginç dimi gören herkes çok şaşırıyor ve şaşırtmayada devam ediyor :D:D

namesut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2. viteste 100 müş ya bırakın allahınızı severseniz trafik canavarı olmayın hergün bi kaç tane böyle zihniyettekiler gidiyor öbür tarafa 100 le otobanda 5. vitesle gidilir aksi hem mala hemde cana gelir hata yapmayın

Nikkfurie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2. viteste 100 müş ya bırakın allahınızı severseniz trafik canavarı olmayın hergün bi kaç tane böyle zihniyettekiler gidiyor öbür tarafa 100 le otobanda 5. vitesle gidilir aksi hem mala hemde cana gelir hata yapmayın

yanlış anlamayın lütfen,yorumunuz ilgimi çekti :)

100 le gittikten sonra ha 5 ha 2 ne fark eder,yakıt tüketiminden başka bi zararı olmasa gerek:)
sonuçta hız aynı değilmi??

selamlarımla:)

Nikkfurie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet araçta çoğu insanında inanamadığı kendisi 84 model olmasına rağmen djital klima yol pc koltuk ısıtma sis farı 4 cam otm vs vs gibi özellikler var vee aracın direksiyon hidroliğine bağlı olarak çalışan debriyaj pedaLı fren pedalı var çok ilginç dimi gören herkes çok şaşırıyor ve şaşırtmayada devam ediyor :D:D

1980 li yıllarda bu sınıfta SAAB ların haricinde 16 valfli motoru seri üretimde sunan marka görmemiştim ki Audi ve VW iyi tanıdığım üretimlerdir.. golf GTİ larda bile 8 valfli motorlar vardı o yıllarda..

sis farı koltuk ısıtma vs 1970 lerde de vardı ama 16 valfli bir audi görmedim hiç..merak ettim sadece :) selamlar

İzmiRli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbuLda falan kesin denk gelirsniz ben izmirde hiç denk gelmedim özellikle bendeki modelden hiç kimsede göremedim göremediim gibi bi sürü oto hurdacılarını dolaştım yedek parçacılarını dolaştım cs mi diyolar evet diyorum onlardan çok az var parçasıda çok zor bulunuyor dediler ama kullanmanızı tavsiye ederim kalkışta koltuklara yapışmak istiyorsanız :D:D yakıtı biraz cebi yakıyor ama gerçekten çok güzel bi araç audi 100 var ama cs den çok az sayıda üretiLmiş türkiyede de çok az olduğunu söylediler audi tamircisi yaptı zaten motorunu kompLe onun bana söylediği bu..

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim konum acılmıs söyleyim tüpde 2 de 120 yapıyorum kesiciye giriyor bir 5-10 saniye devam edip 3 e cekiyordumm öyle yapa yapa 307 dizel focus 1.6-2.0 honda cıvıc alayını gectim yemin de edebilirim erciyes üniversitesi cok görmüştür kesiiciyle gezdigimi :):)