1 saatliğine ödünç egzost acill

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aşırı ses yapmıyorsa sorun değil egzost uclarına birşey demiyorlar önemli olan kazanın yani son susturucunun ses yapmaması muayene yapan adamın bana söylediği bu

yok ses felan yapmıyo... ses yapsın diye değiştirmedim zaten.. şekil olsun diye sadece ucunu değiştirdim..

geçen bi oto parçacıya xenon farları sordum.. onlarda geçiyormuş muayeneden.. artık satmak içinmi söyledi bilmem.

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
geçiyor xenon far renkli az hafif kusurlu sayılıyor ama geçiyor ben bizzat biliyorum

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
yanlış oldu xenon far ve renkli flimli cam geçiyor hafif kusurlu sayıyorlar ama geçiyor

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Tüv yenibir sektör geliştirdi. Muayene süresince 20 liraya cantı ile birlikte yeni lastik kiralanıyor. Araştırırsan eksozda bulabilirsin Bilindiği gibi demekrosilerde çareler tükenmiyor.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
buda iyiymis:D

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tüv yenibir sektör geliştirdi. Muayene süresince 20 liraya cantı ile birlikte yeni lastik kiralanıyor. Araştırırsan eksozda bulabilirsin Bilindiği gibi demekrosilerde çareler tükenmiyor.
Haklısın İbrahim bir bakmak lazım
işin garibi muayeneye giden ferrarilere,lambolara ne diyorlar merak ediyorum benim aracımın üst devirlerindeki sesi onların rolantisinde cıkıyor :D kaldı ki o kadar da abartı bir ses yok bende maksat kıllık olsun istasyonda calışan baska bır cocukla konusmustum baska bır aracı götürdüğümde bana abi muayene yapanın psıkolojisine bağlı ister geçirir,ister geçirmez muayeneden dedi dediği de oldu

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Haklısın İbrahim bir bakmak lazım
işin garibi muayeneye giden ferrarilere,lambolara ne diyorlar merak ediyorum benim aracımın üst devirlerindeki sesi onların rolantisinde cıkıyor :D kaldı ki o kadar da abartı bir ses yok bende maksat kıllık olsun istasyonda calışan baska bır cocukla konusmustum baska bır aracı götürdüğümde bana abi muayene yapanın psıkolojisine bağlı ister geçirir,ister geçirmez muayeneden dedi dediği de oldu[/quot

Bu çifte standartlık her işi sulandırıp çürütüyor.:(

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet eğitimsiz toplumuz maalesef, eline yetki verilen coşuyor da coşuyor mesleği,görevi,sorumlulukları ne olursa olsun..... çok garip