1 saatliğine ödünç egzost acill

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracımın üzerindeki egzostu (son susturucuyu) performans tipi ile değiştirince çıkanı egzostcuda bırakmıştım, dün de muayenede egzosttan takıldım, bana muayene için 1 günlüğüne 1.6 corsa gsi egzostu ya da calibra egzostu lazım 10 dk için boş yere 150-200 TL vermek istemiyorum istanbulda hafta sonuna kadar, kıyısında köşesinde orjinal egzostunu saklamış arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevınırım teşekkürler.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence de zor gibi, astra gsi egzostu aldım arkadaşımdan uymadı büyük biraz, belki bulurum en son gidip alacağız yenısını care yok :D

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
bence de zor gibi, astra gsi egzostu aldım arkadaşımdan uymadı büyük biraz, belki bulurum en son gidip alacağız yenısını care yok :D

abi eksozu bıraktığın eksozcuya gidip bi sor istersen belki bişeyler ayarlar; böyle belersen bulman uzun sürer bence....

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklısın Halil öyle de yapabilirim 15 günlük susturucuyu yanlış takılmış diye (1.4 corsa egzostu) takmışlar benim araca adama hediye ettim belki yardımcı olur olmazsa alırız yapacak birşey yok türkiyedeki esnafların hali böyle 2000 cc araca yerine uyuyor diye 1.4 egzostu takabiliyorlar :D

az_ti_layk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen dikattli olacaksın bu gibi durumlarda arkadaşım üvenilir ustalarlan iş yapacak sın mutlaka çevrenden birileri tanıyacakkk iş yaptığın kişi yi yoksa işin zor

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen dikattli olacaksın bu gibi durumlarda arkadaşım üvenilir ustalarlan iş yapacak sın mutlaka çevrenden birileri tanıyacakkk iş yaptığın kişi yi yoksa işin zor

insanlarımızın ne hale geldiği ortada ?!!! adamlar ucuz alısverişe diye gidip kadın taciz eder,yağma yapar hale gelmiş neyse söylenecek cok şey var da yeri burası değil :rolleyes: ne diyelim ALLAH ıslah etsin ...

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bişey soracam... ben sadece egsoz ucunu değiştirdim. orjinal yerine nikelajlı biraz daha büyük bir uç taktırdım... bu da muayenede engel teşkil ediyormu acaba???

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bişey soracam... ben sadece egsoz ucunu değiştirdim. orjinal yerine nikelajlı biraz daha büyük bir uç taktırdım... bu da muayenede engel teşkil ediyormu acaba???
aşırı ses yapmıyorsa sorun değil egzost uclarına birşey demiyorlar önemli olan kazanın yani son susturucunun ses yapmaması muayene yapan adamın bana söylediği bu

caglar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Egzost ucuna bişey demiyorlar.Benimki oval geniş ağızlı idi muayenede hiçbirşey demediler.Sadece motor no bulamadılar onu da hafif kusur saydılar.