1. pistonda tekleme

predator

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok sagolun gidip yaptırcam işallah duzelir.teşekkurler

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
carbon clean yaptır ayrıza emme manifod temizleme ilacı var aynı markanın onuda yaptır sorunun çözümlenir

gungoro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı problem benim corsada vardı.ben kapak söktürdüm.kurum yaptıktan sonra carbon c.nın faydası olmuyor.bu sorunu olan arkadaşlara tavsiyem arızalı şekilde kullanmakta inat etmeyin.masraflı fakat daha fazla supaplara zarar verir.z14xe

ekotek197

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
carbon clean yaptırdıktan sonra egr valfinide temizlettir.yalnız sen aracını genelde şehir içinde kullanıyorsun galiba.onun için en az ayda bir sefer aracını uygun bir yolda biraz yüksek devirde kullan.yani vites aralığını 4000-4500 devire kadar uzat.buda şehir içinde yakıp atamadığını bu şekilde temizler.yalnız egsantrik kayışın sağlam olsun.genelde 1.4 ve 1.6 16V motorlar düşük devirde kullanıldığında bu sorun çıkar.

predator

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
carbon clean yaptım bi faydası olmadı yine aynı.artık silindir kapagı sokulcek.teşekkurler

ekotek197

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
aracın silindir kapağını açtırmadan önce aracını 15-20 km yüksek devirde kullan.4000-4500 devir hatta 5000 devire kadar motoru sıkıştır hala biraz olsun düzelme yoksa o zaman silindir kapağını açtır.her vites aralığında motoru sıkıştır.yoksa hep böyle olduğunda silindir kapağını açtıracakmısın?