1.9cdti vectra

DRaGGeRs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu motor nasıldır çok yol yapmaya başladım yakıt tüketimimi biraz düşürsem hiç fena olmaz sahibindende 70-80.000 km lerde bi kaç araç var makyajlı kasa mı tercih etmeliyim yoksa c1 lerde iyimidir? kısacası c kasalar hakkında pek bilgim yok biraz donanımı yüksek olsun istiyorum 100.000km üzeri sıkıntı yaratırlarmı bir de çogu otomatik ben manuel istiyorum ileride bi yazılım atıp 170-180hp lere getirsek nasıl olur? dizel araçım hiç olmadı çok fazla soru işareti var kafamda açıkçası. kullanan arkadaşlardan yorum alabilirmiyim?

Efeastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın çok güzel eğer sende memnunsan kaliteli bi LPG dönüşümü yaptırıp binmeyi düşünmezmisin. Alacağın dizel 100k km lerdeki vectra c nin ne çıkarcağı hiç belli olmaz bence büyük risk.

DRaGGeRs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında arabamdan memnunum ama lpg olayına pek sıcak bakmıyorum bilmiyorum ama orasını burasını kestirmek deldirmek işime gelmiyor alışamadım hala lpg ye bir de 7 senedir bende artık değiştirme kaşıntıları başladı biraz daha iyi giden daha az yakabilicek bişeyler arıyorum

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mehaba Sercan ,

1.9 cdti 2005 elegance otomatik vites için şunları söyleyebilirim yakıt konusunda ortalama 7 lt yakar konforludur. Dizel olduğundan torku alt devirlerde yalalarsın. Birde bizim gibi yazılım attırdın mı tadından yenmez:).
Mehmet in de olduğu fotoyu senin için ekleyeyim.Alttada benim yakışıklı.

170320091406.jpg

170320091405.jpg

Selamlar,
170320091414.jpg

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bence gerekyok

DRaGGeRs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mehaba Sercan ,

1.9 cdti 2005 elegance otomatik vites için şunları söyleyebilirim yakıt konusunda ortalama 7 lt yakar konforludur. Dizel olduğundan torku alt devirlerde yalalarsın. Birde bizim gibi yazılım attırdın mı tadından yenmez:).
Mehmet in de olduğu fotoyu senin için ekleyeyim.Alttada benim yakışıklı.

170320091406.jpg

170320091405.jpg

Selamlar,
170320091414.jpg

nasılsın murat abicim görüşemiyoruz:) ne kadar güç aldınız cdti da şöyle diyorum manuel desing tampon siyah farlı bide sunroff oldumu tadından yenmez gibi geliyo bir de elektronik aksam problemleri fln varmı bu kasada?

ya babamın arabaya bindigi yok son 1 senede toplasan 100km yol belki yapmıştır:) hala daha 190d mercedeslere bakınıyo kendine 12-14lira civarı bende diyorum öyle bişey yapıcagımıza 30-35bin arası vectraya çıkalım ama hakkındada pek bişey bilmiyoruz.

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
bence güzel sıkıntısız bir motor ancak düz vitesi yok diye biliyorum hepsi otomatik vites

OLcaytug

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mutlaka c2 kasa alın. bence bu motorlarda bakım düzenli yapılmışsa km nin çok önemi yok çünkü bu motor hakkında hiç kötü tecrübeye yaşayan birini görmedim okumadım duymadım.motorun kuvveti zaten harika 150 hp torku muhteşem yakıtı güzel tadından yenmeyecek bir motor bence.

DRaGGeRs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mutlaka c2 kasa demenin sebebi nedir? yani ön görünüm dışında motor vb. parçalarda iyileştirmeye mi gidildi mesela bunu bilmiyorum c2 ler bana far yapısı dolayısıyla alman dan çok çekik gözlü japona benzetiyorum :) c1 desing editionlar daha bi hoş geliyor

OLcaytug

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mutlaka c2 kasa demenin sebebi nedir? yani ön görünüm dışında motor vb. parçalarda iyileştirmeye mi gidildi mesela bunu bilmiyorum c2 ler bana far yapısı dolayısıyla alman dan çok çekik gözlü japona benzetiyorum :) c1 desing editionlar daha bi hoş geliyor

ya tabi zevk meselesi.bence c2 c1 den daha heybetli ,yakışıklı ve çekici geliyor.belkide kendim kullandığım içindir :p :D.2007 2008 bulabilirseniz bide daha genç bir arabaya binme avantajınız olur. ne kadar doğru bilmiyorum ama bir forumda c1 de olan bazı kronik sorunların c2 de giderildiğini okumuştum (tam bir bilgim yok sadece bir forumda okumuştum). tabi c1 kullanıcılarınında fikirlerini almak lazım.ya birazda şans işi aslında temiz bakıldıktan sonra motoruna gerisi çokda önemli değil.ama şundan eminim 1.9CDTİ harika bir motor bir kaç kez kullanma şansına sahip oldum torku ve performansı harika..