1.6 Turbo insignia, 10 tl benzin

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yavrucum ben senin gibi hayatımı internet köşelerinde millete laf yetiştirmeyle geçirmiyorum.Altımdaki araba ayda 25.000 - 30.000 km yol yapıyor.Anadolu yollarını karış karış ezberledi altımdaki araba.Sen mahalle aralarında teyp açıp belki iki üç kişiye karizma yaparım çabasındayken ben hemkendi ekmeğimi hemde yanımda çalışan 5 kişi ve ailesinin hem maaşını hemde ödediğim sigortalarını karşılamak için ticaret yapıyorum.Ödediğim tonla vergi de cabası.Ben elemanlarımın bir aylık toplam maaşı senin altındaki arabayı satın alıp kenara koyuyor.İteklenen boyalı arablara gelince, ben hurdacı değilim galerimin kapısında ikiside sıfır bir range rover bir de porsche duruyor.İkinci el 5 arabanın da birinin sadece çamurluğunun ucu boyalı.Altında araba var diye şekil yapmaya uğraşırken arabasını haşat eden ergenlikten kurtulamamış veletlerin arabalarını kapıma uğratmıyorum.Boş konuşuyosun kendi hayal dünyanda kendini avutuyosun.Sen biraz büyü öyle tartışalım seninle :) İkinci el 5 arabanın da birinin sadece çamurluğunun ucu boyalı.Altında araba var diye şekil yapmaya uğraşırken arabasını haşat eden ergenlikten kurtulamamış veletlerin arabalarını kapıma uğratmıyorum.

ayda 25-30 bin km yapan arabayı 120bin kmde diye iteklersin birilerine, sonra da yaptığın işin, yanında çalıştırdığın eleman ve verdiğin vergiyle avunursun, kıyamam la ben sana. Ben bagaja koyulan ufak bass hoparlörüne bile karşıyım, kendim dinlerim kime ne? Benim yaşlarımda yaptıklarını buraya dökmek iyi olmuş, ne denli bir apaçi barzo olduğun ortaya çıkmış oldu. Şu halimle bile seni kendime denk görmüyorum, altı üstü galericisin :D O kafanın içi anca liseli ergenlere çemkirme kapasitesine sahip. Diyelim şuan ufacık çocuğum, büyümüş olsam ne olacak ki, inan şu yaşımda bile üzerimdeki agresifliği atsam seninle muattap olmam, hani gerçekten tenezzül etmem buna :maden:
Ya o kadar aciz ve çaresiz bir haldesin ki, ben seni paramla döverim modundasın, kandıramadığın her insana böyle saldırırsan vay haline, gerçekten üzücü bir durum. Türk esnafı böyle işte :rakir:

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Semih bey lütfen rica ediyorum E60 değil F10 :) İçindekiekstralarla 92.000 euro borusan faturası var :D Sen niye bunu söylediğimi anladın abi saygılar :)

Öncelikle Semih değil Savaş olacak...

Yani şimdi 10tl benizn koyan ve altındaki sizin tabirinizle son model arabası ile hava atan o yeni yetme zübbelerden ne farkın var, güzel kardeşim 92 bin euroluk araban da , 500 tl ye deposu dolan Range Rover ında senin olsun, bu kadar saçma bir topic ancak bu şekilde uzatılır zaten.

Konu tam 80 yıllarda evinde TV si olanların kendilerini bir şey sanmalarına benziyor :D

F10 mu F16 mı o uçağınla sana, ve bu bağlamda tüm opelim üyelerinin, her ne kadar deposunu dolduramıyor olsalar da (menfi) ; gözlerinde 100 bin avroluk metalden daha değerli olan arabaları ile yolları açık olsun. :rakir:

Bu konuya bir admin kapatsın artık ya :cool:

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Semih bey lütfen rica ediyorum E60 değil F10 :) İçindekiekstralarla 92.000 euro borusan faturası var :D Sen niye bunu söylediğimi anladın abi saygılar :)

800 TL maaş alıpta 2000 TL lik telefonu ile cağrı atıp kapatan, elinde bira şişesi olupta 5 TL gaz alan yüzlerce insan gördüm.İş arkadaşımın iphone 5 alıp da bana olan 120 TL lik borcunu 10 aydır vermemesi ama telefon konusunda havasından da geçilmemesi... gibi....artık adam yerine bile koymuyorum...çünkü ben utanıyorum...

Bence burada kimse 10 TL lik benzin alana bir şey demiyor ama 10 TL benzin alıpta 1000 TL lik caka satanların durumunun komik olduğunu anlatmak isteniyor..

Lütfen birbirimize saygılı olalım.

isteyen olursa yardımcı olurum...
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...li-2013-sifir-luxury-paketli-128002085/detay/

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
800 TL maaş alıpta 2000 TL lik telefonu ile cağrı atıp kapatan, elinde bira şişesi olupta 5 TL gaz alan yüzlerce insan gördüm.İş arkadaşımın iphone 5 alıp da bana olan 120 TL lik borcunu 10 aydır vermemesi ama telefon konusunda havasından da geçilmemesi... gibi....artık adam yerine bile koymuyorum...çünkü ben utanıyorum...

Bence burada kimse 10 TL lik benzin alana bir şey demiyor ama 10 TL benzin alıpta 1000 TL lik caka satanların durumunun komik olduğunu anlatmak isteniyor..

Lütfen birbirimize saygılı olalım.

isteyen olursa yardımcı olurum...
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...li-2013-sifir-luxury-paketli-128002085/detay/

Abi olayın özü şu, " bir ortamda biri hava yapacaksa o ben olurum, 3-4 ergen benim havamı bastıramaz" . Yaklaşık 3-4 gönderimde gençlerin neden 10 liralık benzin aldığını bilmiyoruz demişimdir, belki dalgınlıktan cüzdan evde unutuldu ve cepte ne varsa eve gidene kadar idareten 10 liralık benzin alındı, belki gençler oto yıkamada çalan genç ve arkadaşı olarak turlamak için aldılar çaktırmamak için 10 liralık alıyorlar yani bir çok türevi var bu olayın. Gençlerin yaptığı herşeyi devlet meselesine döndürüp kuduzmuşçasına nefret saçarak söyleme dökmek ne hikmetse yapıcı faaliyete göre daha cazip geliyor. Gideydin gençlere nasihati çekeydin? 5 işçi çalıştırıyosun dünyanın vergisini veriyosun, porşe rençrovır cart curt duruyo tükanın önünde demeye benzemiyor herhalde.
Sizin bmwnin ilanını koymakla iyi etmediniz, saldırmasa bari. Bu forumda tek F10 bende ülen !

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayda 25-30 bin km yapan arabayı 120bin kmde diye iteklersin birilerine, sonra da yaptığın işin, yanında çalıştırdığın eleman ve verdiğin vergiyle avunursun, kıyamam la ben sana. Ben bagaja koyulan ufak bass hoparlörüne bile karşıyım, kendim dinlerim kime ne? Benim yaşlarımda yaptıklarını buraya dökmek iyi olmuş, ne denli bir apaçi barzo olduğun ortaya çıkmış oldu. Şu halimle bile seni kendime denk görmüyorum, altı üstü galericisin :D O kafanın içi anca liseli ergenlere çemkirme kapasitesine sahip. Diyelim şuan ufacık çocuğum, büyümüş olsam ne olacak ki, inan şu yaşımda bile üzerimdeki agresifliği atsam seninle muattap olmam, hani gerçekten tenezzül etmem buna :maden:
Ya o kadar aciz ve çaresiz bir haldesin ki, ben seni paramla döverim modundasın, kandıramadığın her insana böyle saldırırsan vay haline, gerçekten üzücü bir durum. Türk esnafı böyle işte :rakir:

Sen benimle denk olamazsın zaten :D Senin kafanın bastığı tek şey laf ebeliği çünkü :D

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle Semih değil Savaş olacak...

Yani şimdi 10tl benizn koyan ve altındaki sizin tabirinizle son model arabası ile hava atan o yeni yetme zübbelerden ne farkın var, güzel kardeşim 92 bin euroluk araban da , 500 tl ye deposu dolan Range Rover ında senin olsun, bu kadar saçma bir topic ancak bu şekilde uzatılır zaten.

Konu tam 80 yıllarda evinde TV si olanların kendilerini bir şey sanmalarına benziyor :D

F10 mu F16 mı o uçağınla sana, ve bu bağlamda tüm opelim üyelerinin, her ne kadar deposunu dolduramıyor olsalar da (menfi) ; gözlerinde 100 bin avroluk metalden daha değerli olan arabaları ile yolları açık olsun. :rakir:

Bu konuya bir admin kapatsın artık ya :cool:

Ben bana laf atana cevap veriyorum her mesajımın altında ezilip niye cevap verme gereği duyuyosun ki :D

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi olayın özü şu, " bir ortamda biri hava yapacaksa o ben olurum, 3-4 ergen benim havamı bastıramaz" . Yaklaşık 3-4 gönderimde gençlerin neden 10 liralık benzin aldığını bilmiyoruz demişimdir, belki dalgınlıktan cüzdan evde unutuldu ve cepte ne varsa eve gidene kadar idareten 10 liralık benzin alındı, belki gençler oto yıkamada çalan genç ve arkadaşı olarak turlamak için aldılar çaktırmamak için 10 liralık alıyorlar yani bir çok türevi var bu olayın. Gençlerin yaptığı herşeyi devlet meselesine döndürüp kuduzmuşçasına nefret saçarak söyleme dökmek ne hikmetse yapıcı faaliyete göre daha cazip geliyor. Gideydin gençlere nasihati çekeydin? 5 işçi çalıştırıyosun dünyanın vergisini veriyosun, porşe rençrovır cart curt duruyo tükanın önünde demeye benzemiyor herhalde.
Sizin bmwnin ilanını koymakla iyi etmediniz, saldırmasa bari. Bu forumda tek F10 bende ülen !

Basit ve aciz bir konuşma tarzı :) şu ana kadar bu forumda gördüğüm en seviyesiz konuşma dili.

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bizim calibra buna benzemez ama, 2 vectra parası harcanıp koltuk döşemelerine gelince pinti olunan calibra. 2.0 bizimki ayrıca

:D :D

Yok ya sen olmıyacan:D Ben sana 3 vectra parası harcanıp üzerinde koltuk dahi bulunmayan 2.0 Calibra da gösteririm.. Sen ona da birşey bulursun :D Senin kafan ya harbiden farklı çalışıyor.. Yada kasten konuyu saptırıyorsun..

Neyse kardeşim, sen haklısın.. Sen doğrusun.. Ben senin gözünde egosu şişmiş 94 model hurdasıyla hava atan bi tipim..

Sende benim için muhtemelen babasının aldığı araba ile 10 tl lik benzin alıp gezen bi arkadaşsın :D ( başka türlü bu kadar hararetli muhalefetine mantık veremem)

bu konu hakkında daha fazla yorum yapmak istemiyorum, iş çığrından çıktı.. Bir birimizi banlatmadan kapansın konu. :D