1.6 Turbo insignia, 10 tl benzin

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Agalar fuzuli tartışıyorsunuz. Hatta şu mübarek günlerde birbiriniinizn kalbini istemeden farkında olmadan kırabilirsiniz. Onun için boşverin.

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
SFI ile 180lik insigniaya nal toplatıcak :DDDDDDDDDDDDDDDDD Ne tür bi pencere o ya, yaseminin penceresine döndük :(
sahur vakti ne güldüm ya :D Ayrıca ortalama lpg tüketimim 10 litre civarı, sadece 1-2 ayda bir 0-100 denemesi yaparım fuzuli olarak, sürekli dip gaz gidecek olsam D segmenti araca binmem, ailecek kullanıyoruz biz arabayı. Senin de ego fenaymış ha, valla şişir şişir ne hale geldi :D

Hadi çocuk sen biraz teknik bilgi depola kendine, önce bilgi sahibi ol.. sonra gel fikir beyan et.. ;)

Benim arabam seninki gibi lpg de verdiği performansı benzinde veremeyen çöplerden değil :D :D

180 lik insignia dedğin aracın 0-100 kaç? kilosu kaç ? Turbo ve atmosferik arasındaki kullanım fark , devir bandı hakkında fikrin var mı? Benim aracım ve şuan ki durumu hakkında ne biliyorsun ?

Ana okuluna çevirdiniz iice..

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mevzu nerelerden nerelere tasinmis su aziz mubarek günde degermi birbirinizi kirmaya.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hadi çocuk sen biraz teknik bilgi depola kendine, önce bilgi sahibi ol.. sonra gel fikir beyan et.. ;)

Benim arabam seninki gibi lpg de verdiği performansı benzinde veremeyen çöplerden değil :D :D

180 lik insignia dedğin aracın 0-100 kaç? kilosu kaç ? Turbo ve atmosferik arasındaki kullanım fark , devir bandı hakkında fikrin var mı? Benim aracım ve şuan ki durumu hakkında ne biliyorsun ?

Ana okuluna çevirdiniz iice..

Çocuk? La aslan aramızda 4-5 yaş fark var diye nedir bu edalar, ben lpg kiti ve ayarından bahsediyorum, benzinli ve fabrika verisi olarak 0-100 10 saniyedir, lpg zengin karışıma ayarlı olduğundan daha yüksek performans veriyor anlatabildim mi şimdi? Kendini fukara spor arabasıyla avut, 20 yıl öncenin sürtünme katsayısı ödüllü arabasıyla buralarda kabarma. Ne diyeyim ki sana daha başka? Hayatını 0-100 olarak yaşa, radyolarda çok sık duyuyoruz gergedan boynuzu falan filan diye, o haplara ihtiyacın kalabilir ;) Para ve iman kimde olur bilinmez diye 3. kez cümle kuruşum, sen 1.6 turbo diye bakmışsın ama 2.0 ve custom yazılımlı 270 beygirlik bir insignia çıkabilir, bu da sana koyabilir, c20let ler c25xe ler varken gider sfi ile kabarır, sabır ya :D bundan sonra yazacağın her saçma cümleye çatır çatır misilleme yaparak laf sokmak yerine sadece ":maden:" yapacağım, bilgine...

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Çocuk? La aslan aramızda 4-5 yaş fark var diye nedir bu edalar, ben lpg kiti ve ayarından bahsediyorum, benzinli ve fabrika verisi olarak 0-100 10 saniyedir, lpg zengin karışıma ayarlı olduğundan daha yüksek performans veriyor anlatabildim mi şimdi? Kendini fukara spor arabasıyla avut, 20 yıl öncenin sürtünme katsayısı ödüllü arabasıyla buralarda kabarma. Ne diyeyim ki sana daha başka? Hayatını 0-100 olarak yaşa, radyolarda çok sık duyuyoruz gergedan boynuzu falan filan diye, o haplara ihtiyacın kalabilir ;) Para ve iman kimde olur bilinmez diye 3. kez cümle kuruşum, sen 1.6 turbo diye bakmışsın ama 2.0 ve custom yazılımlı 270 beygirlik bir insignia çıkabilir, bu da sana koyabilir, c20let ler c25xe ler varken gider sfi ile kabarır, sabır ya :D bundan sonra yazacağın her saçma cümleye çatır çatır misilleme yaparak laf sokmak yerine sadece ":maden:" yapacağım, bilgine...

Lan bebe, ezikmisin sen? Senin bana laf sokmaya kapasiten yetmez zaten :D

Önce okumayı öğren.. "İki vectra parası harcayıp 180 hp insigniaya nal toplatırım" diyorum anlama özürlü..

270 hp lik oynanık insignia mı demişim ? aramızda 6 yaş var.. sen 12 yaşında kısa donla gezerken benim ehliyetim vardı..

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lan bebe, ezikmisin sen? Senin bana laf sokmaya kapasiten yetmez zaten :D

Önce okumayı öğren.. "İki vectra parası harcayıp 180 hp insigniaya nal toplatırım" diyorum anlama özürlü..

270 hp lik oynanık insignia mı demişim ? aramızda 6 yaş var.. sen 12 yaşında kısa donla gezerken benim ehliyetim vardı..

:maden: :maden: :maden:

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bırakın beyler ya sıcak başınıza mı geçti...

bu arada bende range vogue a 5 liralık benzin almıştım,dizi setine götürüyordum arabayı,cüzdan felan da diger arabada kaldı arabanın hiç benzini yoktu...dedim 5 lira..

pompacı 50 ? dedi hayır dedim 5 ...500 ? dedi la dedim 5 lira 5 beeeş..
tabi arabayla bizde azcık rezil olduk oda ayrı...

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi capon'u bilmem ama fransızlar yapmış abi. yalnız şuna karar verdim araba alacaksan düşünen araba almayacaksın. fazla düşününce fikir çatışması yaşanıyor arabayla sürücü arasında. benim fransız ekonomi alanında ihtisas yapmış ama lpg konusuna biraz fransız kalıyor. biraz önce eve gelirken baktığımda şehir içi 12lt/100km gibi bir tüketimi var. :) 1,6 lt yaramıyor bana, basıyorum basıyorum hem gitmiyor hem çok yakıyor.

gene fransızdan vazgeçemeyip pedere 2.0 xsi aldım :) tek kapıda dedim az gençleştirir pederi :)
lpg side var 100 tl ile 400 km nasıl ? iyimidir ?
bu benzin ibresi olayı biraz garip bir durum ...o yüzden her gaz alışta 10-20 atmak iyi olsa gerek...

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gene fransızdan vazgeçemeyip pedere 2.0 xsi aldım :) tek kapıda dedim az gençleştirir pederi :)
bu benzin ibresi olayı biraz garip bir durum ...o yüzden her gaz alışta 10-20 atmak iyi olsa gerek...

100 lira ile 400 km çok iyi bir değer.

psa modül diye bir parça var. lpg'li araca uygulanıyor. fransız araçları bir defa depodan ondan sonra ön tekerden alıyor yakıt tüketimini ve benzin biresinin durumunu. bu modül ile her kontak kapatıp açınca sistem kendini sıfırlıyor ve benzini doğru gösteriyor ilk çalıştırmada. ama araç hareket ederken yine ibreyi düşürüyor.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

100 liralık benzinle mi 400 km? çok iyi görünüyo eğer benzinse