1.6 editon 105 beygir mi 85 mi? ruhsatta 85 yazıyor

OZAN ERDEM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.6 editon 105 beygir mi 85 mi? ruhsatta 85 yazıyor

Ruhsattaki hata düzeltilebiliyor ek1 belgesi ile trafiğe gidince hallediyorlar ama Bülent abinin dediği gibi artık ruhsata kw olarak yazıyorlar, 115 hp olan araç çok atak bir araç değil zaten yakıtıda aşırı derecede düşük bir araç değil tabi ilerleyen zamanda yakıt düşecektir illaki ama peugeotnuz kadar az yakacağını düşünmüyorum burda hata sizde bence pek araştırmadan aldığınızı düşünüyorum, onun yerine 1.4 t daha mutlu edebilirdi sizi, radyo sorununa birşey diyemem ama gidişiyle güvenliğiyle sağlamlığıyla peugeotunuzla mukayese edilebilecek bir araç değil zaten eğerki memnun kalmadıysanız ve kalamıyacak gibiyseniz daha fazla yol yapmadan bence elinizden çıkarın 1.4 üne yada başka marka bir araca bakın

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

faruk4143 link' Alıntı:
Arabanın gitmemesini henüz araca alışamamanıza bağlıyorum. Bende kullanıyorum aynısını gayette gidiyor basınca. Ses kalitesi çok iyi değil evet, ama radyoda hiçbir problem yok canavar gibi çekiyor. Bence siz ayarlayamadınız. Araçlarımız 105 değil 115 beygir. 1 kw=1,36 beygir.   85kw=115hp

araca henüz alışamadım evet aklımda 105 kalmış ruhsatta 85 i görünce 115 olamaz heralde dedim galiba kendi kendime :) o zaman Peugeot ların radyosu daha iyi o yüzden kötü geldi bana ama aynı yolu yapıyorum bu araçla cidden radyonun çekişi çok kötü size iananamicanız bişey daha söyliim evin otoparkındaki rampayı binlerce  araç çıkıyo benim araç bi kere o rampayı çıkamadı tam ortada kaldı eski aracımla ben keyfi yol vermek için duruyodum rampanın ortasında sonra sorunsuz devam ediyodum aracımda sorun mu var acaba şimdi sizde öyle değince kıllandım araç hazır servisteyken baktırsan iyi olcak değerlerine

faruk4143

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SULEYMANHOCA link' Alıntı:
araca henüz alışamadım evet aklımda 105 kalmış ruhsatta 85 i görünce 115 olamaz heralde dedim galiba kendi kendime :) o zaman Peugeot ların radyosu daha iyi o yüzden kötü geldi bana ama aynı yolu yapıyorum bu araçla cidden radyonun çekişi çok kötü size iananamicanız bişey daha söyliim evin otoparkındaki rampayı binlerce  araç çıkıyo benim araç bi kere o rampayı çıkamadı tam ortada kaldı eski aracımla ben keyfi yol vermek için duruyodum rampanın ortasında sonra sorunsuz devam ediyodum aracımda sorun mu var acaba şimdi sizde öyle değince kıllandım araç hazır servisteyken baktırsan iyi olcak değerlerine
Ben aracımla herhangi bir rampada kalabileceğimi hiç sanmıyorum. Dediğim gibi, siz alışamadınız aracın tepkilerine bence.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1,6 astra g 105 beygir sanırım ablamda var araç lpgli performansı çok iyi . siz aracı dyno ya sokun bence. birde hocam yaş kaç 131 mi? birde ne hocasısınız? cami mi?

yağmur06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
1,6 astra g 105 beygir sanırım ablamda var araç lpgli performansı çok iyi . siz aracı dyno ya sokun bence. birde hocam yaş kaç 131 mi? birde ne hocasısınız? cami mi?

kahka536

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

faruk4143 link' Alıntı:
Ben aracımla herhangi bir rampada kalabileceğimi hiç sanmıyorum. Dediğim gibi, siz alışamadınız aracın tepkilerine bence.

cidden abartmıyorum evin iki katlı otoparkı var orda tam ortafa kaldım hadi orda ayarlayamadım diyelim esenyurt merkezde alt geçit var rampayla belediyenin oraya bağlanıyor hergun o yolu kullanıyorum o pampayı diğer aracıımla 3. vitesle çıkıyodum( altgeçidin içi virajlı sonra yol düzeliyor ) bu araçla 3. vitesle çıkınca araç gaz yemiyor resmen bayılıyor gazı köklesemde fayda yok pejo 1.4 benzinliydi aynı yolda 3. viteste gazı kökleyince resmen koltuğa yapışıyodum cidden bu aracın çekişi çok kötü bende kabullenmek istemedim aracıma toz kondurmadım önceleri ama buda bi gerçek kabullenmesekte :(((

yağmur06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cidden abartmıyorum evin iki katlı otoparkı var orda tam ortafa kaldım hadi orda ayarlayamadım diyelim esenyurt merkezde alt geçit var rampayla belediyenin oraya bağlanıyor hergun o yolu kullanıyorum o pampayı diğer aracıımla 3. vitesle çıkıyodum( altgeçidin içi virajlı sonra yol düzeliyor ) bu araçla 3. vitesle çıkınca araç gaz yemiyor resmen bayılıyor gazı köklesemde fayda yok pejo 1.4 benzinliydi aynı yolda 3. viteste gazı kökleyince resmen koltuğa yapışıyodum cidden bu aracın çekişi çok kötü bende kabullenmek istemedim aracıma toz kondurmadım önceleri ama buda bi gerçek kabullenmesekte :(((

pejo dediğiniz araç eski vita yağ tenekesiyle yapılmış bir araçtır uçmaso normal yani  general_hehe

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:

burda herkes dalgacı galiba ciddi bişey sormaya söylemeye gelmiyor ben ilk kayıtta öylesine bastım tuşlara uğraşmamak için1999 yazdım yaş 13 mü diye dalga geçildi bende atatürkün doğum tarihi yaptım az önce 1881 bu güzel bi gönderme olur umarım ne hocası olduğuma  31agryyy

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaş radyo konusunda haklı. Cd300 ün ses kalitesi tam anlamıyla berbat.