1.6 editon 105 beygir mi 85 mi? ruhsatta 85 yazıyor

yağmur06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.6 editon 105 beygir mi 85 mi? ruhsatta 85 yazıyor

sohayli link' Alıntı:
Dubaya değil arkadaş metaden yapılmış kaldırım babasına vurmuş. Hasar olması normal.

ankarada da var bu dubalardan ve hepside sert plastikten yapılma acaba oraya özgü demir olanlarından mı kullanıyorlar

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yağmur06 link' Alıntı:
ankarada da var bu dubalardan ve hepside sert plastikten yapılma acaba oraya özgü demir olanlarından mı kullanıyorlar

Babanın gömüldüğü beton zemin ve kaldırım taşı sökülmüş çarpanın etkisiyle.

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SULEYMANHOCA link' Alıntı:
galiba ben büyük umutlarla aldım ondan oldu aylarca peşinde koştum 2010 dan beride hayalini kuruyodum başka hiçbi araçta gözüm yoktu ama insan şöyle basınca bi gitsin istiyo işte sonuçta 1.4 tü pejo bu 1.6 hızlanınca gidiyo ona bişey diyemem güvenlikte harika he bide ses olayı var radyosuda ses kaliteside kötü :( opele yakışmıyor bide bizimkinde vites altı kırmızı led yok güya yanmıyor ama döşenmiş hattı çekilmiş sadace kabloları yanlı bağlamışlar onuda bu forumdan öğrendim gittim yaptırdım olmuyo opell kandırıyosun bizi hoş hareketler değil bunlar forumdaki arkadaşlar yakalıyo ama sağolsunlar  14alkiss
Olsun sizin araçta da cruise kontrol var karatılmış ön ve arka far var onlarda bizim edition da yok radyo olarak değil de cd olarak gayet güzel ses veriyor tabi herkesin beklentisi farklı genç bir arkadaşsanız size yetmeyebilir.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

niko22 link' Alıntı:
İsterseniz pejonuzu sattığınız kişiyle görüşüyorsanız araçlarla bir kalkış (drag) yapın farkı görün astra hacim olarak ta büyük olduğu için sanki seri değilmiş gibi geliyor hafiflikten dolayı pejo ilk 100m de arayı açabilir ama sonrasında yetişemez bile, koltuğa yapıştırma olayı da yok neden yok siz ne kadar ani ve dibine kadar bassanız da gaz pedalına yakıt ekonomisi için elektronik sistem kendini ona göre ayarlıyor yani gazı yedikçe veriyor enjektörlere yavaş yavaş.

+1

Ben de gaz hızlandırıcısı taktıktan sonra dediğini çok iyi anladım, gazı ne kadar hızlı dibe yapıştırsan da aracın elektronik düzenlemeleri ekonomi - emisyon vs için gazı son derece ağır ve az şekilde motora yolluyor, Alfa Giu 1.4 170Hp de de durum aynı onda da DNA yı Dynamic e getirince 170 Hp yi anında hissediyorsun.

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sohayli link' Alıntı:
Babanın gömüldüğü beton zemin ve kaldırım taşı sökülmüş çarpanın etkisiyle.

Ben bunu "Babamın gömüldüğü beton zemin" diye okudum ilk önce dedim noluyor :) . Allah korusun sağ ise uzun ömürler versin peder beye...

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gaz hızlandırıcı dediğiniz sprin booster veya pedal box mu  questionnn