1.6 8v 75 ps kaç beygir

onurrkeskin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba bende de 2001 1.4 16v astra g var bu kapak olayı fln bizim aracada olur mu ben yabancı kaldım biraz konuya ama :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bugün aracımla yoldan geldim ama harbiden limitleri zorladım desem sanırım yalan olmaz. Eğer kapak filan olsa sanırım şaha kalkarak gelirdim :D

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba bende de 2001 1.4 16v astra g var bu kapak olayı fln bizim aracada olur mu ben yabancı kaldım biraz konuya ama :)

Zaten sizdeki kapak o kapak astraya 1.4 astraya yapılancak en makul uygulama mantzell + açık hava filtresi

Nadir abi bildiğim kadarı ile x14xe kapak takınca triger vs değişecek bide eski manifoldlarin portları o kapağa uyacakmı oda meçhul biraz incelemek lazım biz hondacilar gibi olamayiz adamlarda parca su gibi ve oynayan cok pazari var yani :) ama portlar uyarsa 1.6 kapak tak 1.4-1.6 kapaklari sanirim ayni yaniltmayayim ama 1.6 üst kapak 1.8 emme+mantzelle araba neye uğradiğini şaşırir :D

Telefon mesajı... Yazımda hata kusur olursa affola :)

onurrkeskin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Zaten sizdeki kapak o kapak astraya 1.4 astraya yapılancak en makul uygulama mantzell + açık hava filtresi

Nadir abi bildiğim kadarı ile x14xe kapak takınca triger vs değişecek bide eski manifoldlarin portları o kapağa uyacakmı oda meçhul biraz incelemek lazım biz hondacilar gibi olamayiz adamlarda parca su gibi ve oynayan cok pazari var yani :) ama portlar uyarsa 1.6 kapak tak 1.4-1.6 kapaklari sanirim ayni yaniltmayayim ama 1.6 üst kapak 1.8 emme+mantzelle araba neye uğradiğini şaşırir :D

Telefon mesajı... Yazımda hata kusur olursa affola :)

Oncelikle ilgilendiginiz icin tesekkur ederim :) Yalniz soyle birsey var benim aracin motor kodu Z14XE bu fark eder mi ? Birde olursa boyle birsey bize ortalama ne kadar fiyata gelir, tahmini aracin gucu ne olur? :) :)