1.4T re-maping

gkhn6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.4T re-maping

eketen link' Alıntı:
[quote author=gkhn6 link=topic=2444.msg50393#msg50393 date=1318174290]
Evet 1.6T icin yaptırabiliceginiz yerler var.

1.6t için yaptırabileceğim yer önemli değil. Önemli olan yazılımın ne kadar güvenli ve sorunsuz olduğu. Ona bakarsanız her önüne gelen yapar durumuna düştü bu iş. Yapan kim Harita üzerindeki değişiklik kimin elinden çıkma? İllaki yazılım atarsınız da iki ay sonra en basitinden turboyu kucaklamakta var.
[/quote]
Konunun basından beri konu ile alakalı hassasiyetimi belirttigim icin birdaha tekrarlama geregi duymadım bu nedenle sadece yapabileceginiz yerler var dedim.benim daha onceden calıstıgım 2 kurum var biri istanbul digeri ankarada. şayet reklam olmaz ise detaylarıda verebilirim.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Burada herkes bilgi paylaşımı için var Reklam yapmayın gibi bir tutumu da yok bizim sitenin, yeterki faydalanabilsin insanlar anlayışında yöneticiler. Sıkıntısız bir forum burası. Diktatoryal takıntıları yok.

gkhn6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ankarada Torque Garaj bilenler mutlaka vardır isinde uzman yerlerdendir burası genelde ya yüreyir usta yada umit diye bir programcı bunlar aracılıgıyla yapar isinizi bence yüreyir daha iyi. İstanbulda ise rem servis kesinlikle tavsiye edilir.
not:hicbiriyle musterisi olmak haricinde bir iliskim yok yanlıs anlasılmasın  :)

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gkhn6 link' Alıntı:
Ankarada Torque Garaj bilenler mutlaka vardır isinde uzman yerlerdendir burası genelde ya yüreyir usta yada umit diye bir programcı bunlar aracılıgıyla yapar isinizi bence yüreyir daha iyi. İstanbulda ise rem servis kesinlikle tavsiye edilir.
not:hicbiriyle musterisi olmak haricinde bir iliskim yok yanlıs anlasılmasın  :)

rem servis  onno ustanın rem servisi mi?

gkhn6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
[quote author=gkhn6 link=topic=2444.msg50401#msg50401 date=1318175909]

rem servis  onno ustanın rem servisi mi?
[/quote]
Evet onun servisi.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sn Gökhan rem de stage1 seviye için işlem sonuçlarını biliyor musunuz?

gkhn6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
ևok ilgilenmemistim oyuzden net hatırlayamiyorum ama yaklasık 220hp cıvarında idi. İsterseniz onno ustanın telinide verebilirim. (rahatlıkla kendisi bu telefonlara cvp verdigi icin  bunu sorabiliyorum.)

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gkhn6 link' Alıntı:
[quote author=eketen link=topic=2444.msg50409#msg50409 date=1318180870]
ևok ilgilenmemistim oyuzden net hatırlayamiyorum ama yaklasık 220hp cıvarında idi. İsterseniz onno ustanın telinide verebilirim. (rahatlıkla kendisi bu telefonlara cvp verdigi icin  bunu sorabiliyorum.)
[/quote]

pm atabilirsiniz Teşekkür ederim

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

şuan astra j 1.6t lere güvenli yazılım yapıp kullanan birisini bulmak ve yorumlarını almak lazım ,insignia larda çok olumlu sonuç alınmış ama astra beyni farklı o nasıl sonuç verir bunu öğrenmek lazım deneyimlemiş birinden

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
şuan astra j 1.6t lere güvenli yazılım yapıp kullanan birisini bulmak ve yorumlarını almak lazım ,insignia larda çok olumlu sonuç alınmış ama astra beyni farklı o nasıl sonuç verir bunu öğrenmek lazım deneyimlemiş birinden

Açıkcası Onno Usta nın zırva bir işe imza atacağını hiç düşünmüyorum. Olmayan şeye ya da yarım olan işe girdiğini hiç duymadım ve açık açık bu böyle uzak durun diyor.