1.4 Turboya Lpg...

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.4 Turboya Lpg...

jaabur link' Alıntı:
Arkadaşlar servisi aradım anlaşmalı oldukları LPG markasını takabileceklerini soylediler pazartesi umarım taktıracağım.Şimdi diyebilirsinizki kardeşim 140 hp turbo niye aldın hemen soyleyim benzinli arac kullanmayı seviyorum ancak yakıt maliyetlerinin km de 50 kuruşlara çıkabileceğini hiç hesap etmedim.Ne olursa olsun LPG işine karar verdim ve taktıracağım.Aslında arac 90 km sabit hızla pek bir şey yakmıyor fakat arabamı yavaş kullanmayı sevmiyorum.LPG taktırınca olası arızalara vs şimdiden razıyım ne olacaksa olsun bu ay sırf 350 liralık yakıt aldım dogru durust gezemedim...

hangi bayi ile görüştünüz? hangi marka takılacak svı püskürtmeli mi? fiyat nedir, bilgi verirseniz çok memnun olurum

umut7105

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Garanti bozulmadan takıldı demi?

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar bide marka ve fiyat bilgisi verirseniz çok güzel olur

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adamlar yeni üye olmuş siteye ilk mesajları ikisininde LPG taktık  vs vs bilmem şurda hiç sıkıntı yok vs vs

bu mesajlar  samimiyetsiz....  sizcede  iki kişinin ilk mesajı olması ve direkt yönlendirici  olmaları  biraz düşündürücü değilmi !!!

gerek chip konusunda gerekse  LPG konusunda forumu  müşteri avlama  yer olarak gören samimiyetsizlere dikkat edin arkadaşlar....

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

akın link' Alıntı:
adamlar yeni üye olmuş siteye ilk mesajları ikisininde LPG taktık  vs vs bilmem şurda hiç sıkıntı yok vs vs

bu mesajlar  samimiyetsiz....  sizcede  iki kişinin ilk mesajı olması ve direkt yönlendirici  olmaları  biraz düşündürücü değilmi !!!

gerek chip konusunda gerekse  LPG konusunda forumu  müşteri avlama  yer olarak gören samimiyetsizlere dikkat edin arkadaşlar....
+ 1

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kesinlikle akın bey haklı
bu tür tuzaklara dikkat edin burada mesaj saıyısı ve tanıdık ve güvenilir kişiler olması lazım
ilk mesajda telefon verip yaptırdım demesi düşündürücü
bu mesajı kısa süre sonra sileceğim reklam olduğu için

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

akın link' Alıntı:

aynen katılıyorum benımde dıkkatımı cektı

jaabur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

jaabur link' Alıntı:
Arkadaşlar servisi aradım anlaşmalı oldukları LPG markasını takabileceklerini soylediler pazartesi umarım taktıracağım.Şimdi diyebilirsinizki kardeşim 140 hp turbo niye aldın hemen soyleyim benzinli arac kullanmayı seviyorum ancak yakıt maliyetlerinin km de 50 kuruşlara çıkabileceğini hiç hesap etmedim.Ne olursa olsun LPG işine karar verdim ve taktıracağım.Aslında arac 90 km sabit hızla pek bir şey yakmıyor fakat arabamı yavaş kullanmayı sevmiyorum.LPG taktırınca olası arızalara vs şimdiden razıyım ne olacaksa olsun bu ay sırf 350 liralık yakıt aldım dogru durust gezemedim...

Arkadaşlar arabaya kıyamadım bilmiyorum çok kararsızım :( . Bu yakıt işi ciddi anlamda canımı sıkıyor LPG için servis 2400 istiyor KARARSIZ KARARSIZ KARARSIZ.................

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kesinlikle ama kesinlikle yaptırmayın bu konuya ilişkin hakan beye pm göndercem

seneroo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tonyhawk link' Alıntı:
[quote author=akın link=topic=1314.msg36476#msg36476 date=1307891835]

aynen katılıyorum benımde dıkkatımı cektı
[/quote]

arkadaslar beni kastetmissiniz galiba :) ben yaklasik 1 ay once taktim lpg kiti landirenzo taktigim bayide eskisehir yolu opan servisi
samimi oldugumu gostermek icinde gelin araci gorun lpg nasil avantajli arkadasim galiba turkiyede yasamiyor benin 4.20tl

ben sahsen dizel aractan nefret ederim astra j cok seri ama cok yakiyor onun icin taktirdim 2100tl ye
tek sorunum enjeksiyonlarin ses cikarmasi onada alistim iceri vermiyo sesi

arkadaslar ben taktim diye takin demem ben sahsen arabayi zarzor aldim kredi fln ama benzine o kadar para veremem vermem demiyoprum veremem

saygilarimla

herkes aracini nasil seviyosa oyle kullansin