1.4 otomatik hakkında

pasa050

Kayıtlı Kullanıcı
50-Nevşehir
Siteyi ziyaret et
Merhabalar. 1.4 otomatik corsa E belli bir süre hareket ettikten sonra ışıklarda bekleyip kalkarken ara sıra hafif silkeleme titreme gibi bir durum oluyor bu normal midir?

senol9000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracin sanziman yagi ozelligini kaybetmeye baslamis , ayni problem benim aracimda 3. Vitesten sonra hafif rampalarda yada egimli yollarda basima geliyodu. Iyi bi opel servisinde; buraya dikkatini cekmek istiyorum cunku otomatik sanziman yagi cok hassas konu. Sanziman yagini orjinal liqui moly 1800 yag ile değiştir, aracin pamuk gibi olur.

pasa050

Kayıtlı Kullanıcı
50-Nevşehir
Siteyi ziyaret et
Aracin sanziman yagi ozelligini kaybetmeye baslamis , ayni problem benim aracimda 3. Vitesten sonra hafif rampalarda yada egimli yollarda basima geliyodu. Iyi bi opel servisinde; buraya dikkatini cekmek istiyorum cunku otomatik sanziman yagi cok hassas konu. Sanziman yagini orjinal liqui moly 1800 yag ile değiştir, aracin pamuk gibi olur.
Bilgilendirme için teşekkür ediyorum. Ancak daha 39 binde şanzıman yağ değişimi gerekli midir?

idevrim1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araç daha 6 km de 2017 model benimkide titreme silkeleme yapıyor ilk çalıştırmada bu serilerde bir sıkıntı var ama çözemedim. opel sınıfta kalmış bu kasalarda

Realist039

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba istanbul avcilar tarafinda onerebileceginiz opel özel servisi veya işini bilen usta varmi ? Birde bu araçların sanzuman yağı kaç bin km olunca değişiyor bu araçlara yabanciyim tork konvertörlü diye eşime aldik umarim üzmez araç 2016 corsa 1.4 benzin

metallica_90

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba istanbul avcilar tarafinda onerebileceginiz opel özel servisi veya işini bilen usta varmi ? Birde bu araçların sanzuman yağı kaç bin km olunca değişiyor bu araçlara yabanciyim tork konvertörlü diye eşime aldik umarim üzmez araç 2016 corsa 1.4 benzin
Merhaba,

Bendede Astra H var yarı otomatik, bu forumda okuduklarım üzerine ve yaptığım araştırmalar üstüne 60binde yada 5 senede bir değişmesi gerekiyor diye düşünmüştüm ve şanzıman yağını değiştirttim.

Bahçelievler bölgesinde Taşdemir Opel diye bir yer var tamamen tesadüfen buldum, ustaları Ali bey ve ismini anımsayamadığım gözlüklü bir abi var inanılmaz yardımsever düzgün insanlar.

Ben son derece titiz birisiyim :) beni bile memnun kaldıysam herkes memnun kalır diye düşünüyorum.

Selamlar.

• Beğen
Tepkiler: garbis

Realist039

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Selamlar teşekkür ediyorum ben de birkaç yere sordum henüz değişmesi gerekmiyor dedi araç 50.000’de 2016 model sizin söylediniz yerde aklımda bu arada ben de çok titiz birisiyimdır Beylikdüzü tarafına taşınacağım oralarda iyi bir Opel Servisi bulursam bende sizinle de paylaşırım Şu an için araçta hiçbir sıkıntım yok geçmişte olan bir sıkıntıda olmamış Teşekkür ettim :)