1.3 dizel tekleme sorunu

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
map maf eksantrik ve krank devir sensörlerine yağsız kontak spreyi ile temizletin yanlız maf dikkat edin temizleyip pamukla silin egrde iptal edilmiş sensor den yapabilir

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
vites kolu sallanıyor sa şanzuman kulağı var ona bakılır altda o kulak ariza yaparsa sallanır

Joseques

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vites kolu oynuyor derken ileri gerimi oynuyor ? gaz verip bıraktıkca

slymn50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sac conta ile iptal ediyorum aracı makinaya baglatınız bakalım ne arızası verecek
Sac conta koymadilar ama korlettikten sonra aracimin daha sesli calismaya basladigini hatirliyorum.Contanin ya da egr nin sese etkisi olur mu sizce? Ya da tam sikmamis falan olabilirler mi?Konumuza dönersem yarin ise giderken ariza koduna bakicam ilk iş.Daha sonra müsait günümde ustaya gosteririm mutlaka.

Joseques

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilgi kirliligi yapmayalım lütfen !

slymn50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet hocam gaz verip birakinca ileri geri oynama var.Ayrica kaan hocam o alttaki sanziman kulagini degistik yan sanayi olarak ama hala vites kolu oynamasi var.Baska takozu var mi bunun bu sorunu yapacak

Joseques

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi opellerde genel olarak arka kulak beşige yukardan montelidir yani kopsa dahi vites kolunu yerinden oynatmaz bu bir elinize bir lamba alınız ve aracın icine başka biri gecsin ve vitese sadece boşlugunu yaptırsın yani ileri geri olan boşlugu ve şanzımanın üstünde vites demirini göreceksiniz o kolda cok oynama varmı ona bakın

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Evet hocam gaz verip birakinca ileri geri oynama var.Ayrica kaan hocam o alttaki sanziman kulagini degistik yan sanayi olarak ama hala vites kolu oynamasi var.Baska takozu var mi bunun bu sorunu yapacak
yan sanayi de bu sorun düzelmiyor orj. olmalı üstadım