1.3 dizel tekleme sorunu

slymn50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
map maf eksantrik ve krank devir sensörlerine yağsız kontak spreyi ile temizletin yanlız maf dikkat edin temizleyip pamukla silin egrde iptal edilmiş sensor den yapabilir
egr ve krank sensörü haricini spreyle temizledmistim yakin zamanda.Kulagi da orjinali bulamadigimiz için taktik malesef simdi tekrar orjinal getirtip taktirsam yine olmasa üzülürüm açıkçası.Sanziman işini baski balata degisim zamani yaptırmayı düşünüyorum zaten

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
ilk etapda siz bir map ve mafıda temizletin sonrasında bu işleme girin corsa var aynı şekilde titriyor gelmiyordu yüksek vitesler de sonra iyice artmış yazılım da var di maf veya map iptale gidildiği için sonra takmışlar devam etmiş map değiştik sorun ortadan kalktı bir çok parça değişime gidilmiş düzelmemiş

• Beğen
Tepkiler: omeroz ve slymn50

slymn50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk etapda siz bir map ve mafıda temizletin sonrasında bu işleme girin corsa var aynı şekilde titriyor gelmiyordu yüksek vitesler de sonra iyice artmış yazılım da var di maf veya map iptale gidildiği için sonra takmışlar devam etmiş map değiştik sorun ortadan kalktı bir çok parça değişime gidilmiş düzelmemiş
Tmm tekrar temizleyeyim bakalım

slymn50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ama ariza kodu vermesi gerekmez mi araci aldigimdan beri bir kere kizdirma bujisi kodu verdi baska bisey yok.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Ama ariza kodu vermesi gerekmez mi araci aldigimdan beri bir kere kizdirma bujisi kodu verdi baska bisey yok.
üstadım parça tam bozulmadığı için bazen yakmayabiliyor arıza bazen ölçü aleti ilede ölçümü yapılabilir şimdi aracı görmeden elden geldikçe yardımcı olmaya çalışıyoruz en az masraf ile ilk etap bu olsun cebinizede yazık opel parçaları ucuz değil

• Beğen
Tepkiler: omeroz

slymn50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üstadım parça tam bozulmadığı için bazen yakmayabiliyor arıza bazen ölçü aleti ilede ölçümü yapılabilir şimdi aracı görmeden elden geldikçe yardımcı olmaya çalışıyoruz en az masraf ile ilk etap bu olsun cebinizede yazık opel parçaları ucuz değil
Haklısınız ucuz ve kolaydan baslayayim.Tesekkurler

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
yine siz yazın yardımcı olurum elimden geldikçe

• Beğen
Tepkiler: omeroz