1.3 Dizel Astralar

dncera

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç ilan sitelerine öle baktımda. Astranın 1.3 tdı leri çatır çatır satılık. Araçtamı sorun var yok yoksa millettemi para yok :D

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zor çalışma problemi var... sitede bazı arkadaşlarda bu sorunu yaşıyo...

ssahin

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
opelin milyonlarca km testi kampanyasında bu aracı 2 gün boyunca kullandım.benim görüşüm araç kesinlikle bir şehiriçi aracı değil.eliniz sürekli viteste çünkü.biraz gaza bassan üst vitesi,ayağını biraz gazdan çeksen bir alt vitesi istiyor.sürekli vites değiştiriyorsun.bu da bir süre sonra seni bunaltıyor.ama tem'e yada şehirlerarası bir yola girdiğnde çok akıcı bir sürüşü var.yere çok sağlam basıyor.lastik sesi dışında fazla bir gürültü yok.işçiliği forda ve renaulta göre çok başarılı.egr problemi ve bazen çalışmama yada geç çalışma dışında bir sorununu duymadım.satanların düşük devir bandından dolayı araçtan çabuk sıkıldıkları için sattığını düşünüyorum

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çalışma problemi ilk sıradadır satmak isteme sebepleri açısından

ssahin

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
bu aracı makyajlamışlar.kasa ne zaman değişecek acaba?birde neden opel bu araç için 1.6 yada 1.5 dizel yapmıyor?

aquin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet kasa yetmiyor o motora

New Astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.9 150 bg dizel seçeneği zaten var ama malum vergi sorunlari yüzünden türkiyeye getirilmiyor.. çalışma sorununu ben hiç yaşamadim, çok soguk bölgelerdemi yaşaniyor acaba? kasa'nın agır oldugu dogru ki buda arabanin diger arabalara göre boş olmagina bir örnek kasayı kaldirmiyor diye katılamam 1.6 benzlinli 100bg arabalarla hertülü kapişir nede olsa turbo dizel..