1.3 Dizel Astra Sedan Cosmo mu, 1.4T Insignia Edition Elegance Stil Paket mi?

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.3 Dizel Astra Sedan Cosmo mu, 1.4T Insignia Edition Elegance Stil Paket mi?

sallierim link' Alıntı:
%99 passat seçer bence.vw satış temsilcileri araba satmayı iyi biliyor.dandik poloyu bana mercedes yapmıştı bi tanesi :)

Yok içeride zaten Premium rüzgarlar esiyor, az daha Porsche kısmına girdik sanacaktım, sonra Polo'yu gördüm ha doğru yere girmişiz dedim. (:)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.3 Dizel Astra Sedan Cosmo mu, 1.4T Insignia Edition Elegance Stil Paket mi?

ulas79 link' Alıntı:
skoda superb combi 1.6 yada bakın derim Doğan donanımlı bir araç.

Onu da söyleyeyim Ulaşcım, sağol.

sksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

VW’nin 1.6 dizelinin kamyon sesine katlanmaktansa
Bence normal passat (variant olmayan) 1.4 TSI daha iyi bir seçim olur. Hem yakıt konusunda da daha iyidir sanırım insignia’ya göre

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Volkswagen da düşünüyorsanız, 1.4 TSI Passat Comfortline (variant olmayan) öneririm :)
Bir tanıdığım aldı, çok güzel araç gerçekten. Performansı da gayet iyi, çok memnunlar  greatt

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

Tolga KARACA link' Alıntı:
Passat Variant 1.6 TDI  greatt

- bu alternatif gerçekten iyi olmuş bence :)
hemm bunun otomatiğide vardır galiba.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onderak link' Alıntı:
- bu alternatif gerçekten iyi olmuş bence :)
hemm bunun otomatiğide vardır galiba.

Otomatik istemiyor adam.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

VW aracınız hayırlı olsun dostum.  greatt

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Passat olayın rengini değiştirdi.

mertandur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Doğan Hocam madem D segmenti bir araca yöneldiniz Peugeot 508 1,6 eHDİ stop&start a bakmanızı öneririm  okkk

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

43494242.jpg

92042220.jpg

88667253.jpg

Ve sonuç:

22811677.jpg

Değerli fikirlerini bizimle paylaşan tüm dostlarıma teşekkür ederim, burada yazılan herşeyi babama okuttum ve tüm bu alternatifleri kendisine sunabildim sayenizde. :)

Bugün tekrar VW bayisine gittik ve babam içine sinen 1.6 dizel Comfortline Passat Variant'ı satın aldı. İç döşemelerinin kalitesi, arabanın oturaklı ve sade iç/dış tasarımı babamın gönlünü çeldi, hayata bir kez geliyorum, yaşım kaç oldu, daha C sınıfı almayacağım nidasıyla evladiyelik bir Passat aldı. (:)

Halinden çok memnun görünüyordu bayiden çıkarken, bende memnunum mutlu olduğu için.