1.3 CDTI OPEL ASTRA J MAKYAJLI KASA

mr.blacksea

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.3 CDTI OPEL ASTRA J MAKYAJLI KASA

Alıntı

--------------------------------------------------------------------------------

Hayirli olsun bayide sonrooflu aracmi denk geldi yoksa bayi araca sonradan sonroof yapiyorlarmi? Araci sanirim yarin aksam teslim alacaksiniz.

ben gittigimde siyah renkli sunroflu astra sport modeli yoktu...bende ısrar edince bir iki saat müsade isteyip arayacaklarını söylediler.bende bir yandan izmit ve istanbul bayilerini aradım fakat aradıgım bütün bayiler ellerinde kalmadıgını söylediler.bir saat sonra bayiye gittim bir araç bulduklarını söylediler cuma gününe yetiştireceklerini söylediler.walla bu soru benimde aklıma gelmedi degil acaba gerçekten mi buldular yoksa kendilerimi açacaklar diye.inşaallah böyle bir durum olmaz olur ise bunu anlamanın bir yolu var mıdır.başka bir bayiye götürsem sonradan olup olmadıgını anlarlar sanırım....

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

aracınız hayırlı olsun.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mr.blacksea link' Alıntı:
Alıntı

--------------------------------------------------------------------------------

Hayirli olsun bayide sonrooflu aracmi denk geldi yoksa bayi araca sonradan sonroof yapiyorlarmi? Araci sanirim yarin aksam teslim alacaksiniz.

ben gittigimde siyah renkli sunroflu astra sport modeli yoktu...bende ısrar edince bir iki saat müsade isteyip arayacaklarını söylediler.bende bir yandan izmit ve istanbul bayilerini aradım fakat aradıgım bütün bayiler ellerinde kalmadıgını söylediler.bir saat sonra bayiye gittim bir araç bulduklarını söylediler cuma gününe yetiştireceklerini söylediler.walla bu soru benimde aklıma gelmedi degil acaba gerçekten mi buldular yoksa kendilerimi açacaklar diye.inşaallah böyle bir durum olmaz olur ise bunu anlamanın bir yolu var mıdır.başka bir bayiye götürsem sonradan olup olmadıgını anlarlar sanırım....

Sonradan oldugunu sanmıyorum.

mr.blacksea

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sonradan oldugunu sanmıyorum.

bende böyle bişe olacagını düşünmüyorum neticede koskoca opel firması ve türkiyede en çok araç satan on markadan biri.yarın olsada bi keyfine varsam :))

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

Garanti isi o bayi var oldugu surece var olabilir..

- ve onlar sozunde durdugu surece var olabilir..

- ve bence bu sozlerini yazili bi halde almaniz sart.

Hayirli olsun...

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mr.blacksea link' Alıntı:
Alıntı

Araca sonradan sunroof yapılması mümkün değil içiniz rahat olsun.

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Chip tuning meselesini bir araştırın bence. Bizim makyajlı kasalara henüz yazılım atilamiyor diye biliyordum.

fpotur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ftbilgisayar.com

Aracinizi gule gule kullanin insallah.Guzel bir model ve ozellikler guzel.
Benim en cok merak ettigim konu chip tuning meselesi.
Kesinlikle aracinizin ucretinin pazarligini yaparken bu yazilim icin ne kadara anlastiginizi bilmek isteriz.
Aracinizi aldiktan sonra chip tuning deneyimlerinizi paylasirsaniz seviniriz.

mr.blacksea

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar aracımı cuma günü akşam teslim aldım.aracın daha önce standart 1.3 dizel 95 hp sini kullanmadım.çünkü test araçlarında bile chip tuning vardı.aracın 1. vitesi 3 bin devirde 20 km hıza çıkıp anca aracı yerinden oynatıyor diyebilirim.araç 1700 devirin altındaki hızlarda titremeden bayılmadan kasayı taşıyor fakat 1700 devri geçer geçmez turbo devreye giriyor sanırım ve sizi hafifçe koltugunuza yapıştırıyor bunu hiç beklemiyordum açıkcası.aracın hızlanmaları ve performansı gayet güzel ve yeterli.şimdiye kadar en çok çıktıgım hız üç yetişkin ve ful dolu bir depo ile hafif rampalı yolda 170 km hıza çıktı bu hıza çıkarken hiç banamısın demedi gayet başarılı bir hızlanması var.5.vites 3 bin devir de aracın hızı 145 km hıza ulaşıyor.bunu özellikle denedim çünkü şirketimizde kullanmış oldugum 1.6 tdcı 109 hp lik focusun performansını begeniyordum ve gördümki focusu hiç aratmıyor performans konusunda.aracın performansı hakkında bir çok olumsuz yazı okudum fakat sahip olduktan sonra daha önce kullanmış oldugum 1.7 dtı korsa,1.4 tdcı fiesta,1.3 cdtı korsadan daha performanslı oldugunu 1.6 tdcı 109 luk focus ile başa baş oldugunu ve gönül rahatlıgı ile alınabilecegini söyleyebilirim.bana göre olumsuz yönleri 100-120 km üzeri hızlarda rüzgar sesinin duyulması,kolçagı en ileri almanıza ragmen geride kalarak dirseginizi koysanız kolunuzun çok rahat etmemesi,yani bu kolçak varmı var diye koyulmuş ve bir kaç küçük eşyanızı saklama gözünden öte birşey degil.ilerleyen günlerde aracın artıları,eksileri ve performansı ile ilgili deneyimlerimi paylaşacagım.