1.3 CDTI OPEL ASTRA J MAKYAJLI KASA

mr.blacksea

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar tekrar merhaba opel corsamı sattım ve hemen opel bayisine gidip siyah renk 1.3 cdtı astra sport makyajlı kasa aldım.aracıma sunroff+navigasyon+tv+gecegörüş+bluetod+camfilmi+karter koruma ve benim için en önemlisi chip tuning uygulaması yaptırıyorum.hayırlısı ile yarın akşama dogru teslim edecekler.bir an önce binip keyfine varmak istiyorum..

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.3 CDTI OPEL ASTRA J MAKYAJLI KASA

hayırlı olsun şimdiden güle güle kazasız belasız binmeniz dileğiyle

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayırlı olsun...

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun chip ten sonra garanti dışı kalmasın  032questn

mr.blacksea

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teşekkürler arkadaşlar sagolun.bana söylenen chipten sonra garanti dışı kalmayacak çünkü aldıgım bayinin kendisi yapıyor uygulamayı.zaten satış yapan arkadaşın önerisi ile yaptırıyorum.kendi test araçları bile chipli...ama şimdi aklım bulandı yoksa daha önce başına böyle bir şey gelmiş olan arkadaşmı var aramızda.sonra bana arabanız garanti dışı falan demesinler.yarın aracımı teslim almadan birdaha soracagım.birde yazılı bir evrakmı alsam satış elemanı işten falan ayrılır sonra kabak başıma patlar.bende o bayiyi  battle_Teroriste :))

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mr.blacksea link' Alıntı:
teşekkürler arkadaşlar sagolun.bana söylenen chipten sonra garanti dışı kalmayacak çünkü aldıgım bayinin kendisi yapıyor uygulamayı.zaten satış yapan arkadaşın önerisi ile yaptırıyorum.kendi test araçları bile chipli...ama şimdi aklım bulandı yoksa daha önce başına böyle bir şey gelmiş olan arkadaşmı var aramızda.sonra bana arabanız garanti dışı falan demesinler.yarın aracımı teslim almadan birdaha soracagım.birde yazılı bir evrakmı alsam satış elemanı işten falan ayrılır sonra kabak başıma patlar.bende o bayiyi  battle_Teroriste :))

Böyle bir durum varsa kesinlikle ama kesinlikle servis müdürünün ve bayinin kaşesinin bulunduğu yazılı belge almalısınız.

blackswords

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayirli olsun bayide sonrooflu aracmi denk geldi yoksa bayi araca sonradan sonroof yapiyorlarmi? Araci sanirim yarin aksam teslim alacaksiniz.