1.3 Astra J'ye bu para verilmez diyenlere

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net
- madem bu araca bu para verilmez diye iddaa ediyorsunuz, gidin 2012 yilinin en cok satan arabalarina bakin...

Astra j, 2012 yilinin en cok satan 4. Siradaki arabasi. Onundeki uc sirayi rent a car ve filo arabalari aliyor... Yani bunlari ailelerin almadigini dusunurseniz, normal kullanicilarin en cok satin aldigi araba astra j oldu 2012'de... 21 bin adetlik satis rakaminin %45'inide sizin begenmediginiz 1.3 dizel motoru ile yapti. Ve o cok ovdugunuz 0 - 100'u 11.2 saniye dediginiz golf, ilk 10 da bile yok, satis rakami olarak... Demek ki neymis herkes sizin gibi performansa bakmiyor, yada sizin gibi yetersiz bulmuyor 1.3 dizeli.. Yada fiyat performans olarak uygun buluyor cogunluk bu araci ki bu kadar cok satiyor...

http://otomobil.haber7.com/foto-galeri/22027-2012nin-en-cok-satan-10-binek-otomobili/p1#gallery

YAZAN: Onderak

(Icimden geldi, aracim hakkindaki bazi sitelerdeki yorumlari okuyunca)

A

Avcı06

Bilgi Girilmemiş
Ynt: 1.3 Astra J'ye bu para verilmez diyenlere

Doğru söze ne hacet kardeşim..

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

- ic ve dis tasarim desen var
- donanim fazlaligi desen var
- konfor desen var
- guzellik desen var

Daha ne olsun ki anlamiyorum, parayi hak etmeyecek....
Sizlerde arkadaslar akliniza gelen guzellikleri yazin, bu basliga...

Aracimizin artilarini herkes bu basliktan okuyabilsin...

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

%45 in dizel oldugu sitede mi yaziyor?

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Şu 1,3 gitmiyo o gitmiyo bu gitmiyo muhabbetine uyuz oluyorum. Benim arkadaşımda Subaru STI var ona göre de BMW 330 hiç gitmiyo hatta kağnı arabası

Önemli olan beklenti Opel Astra J her yönüyle kullanıcının beklentisini karşılıyo bu yüzden 2012 nin en çok satan 4. arabası, önünde ki filo kiralamaları saymazsak 1.

O Astraya 50 bin TL verilmez diyen kişiler Astradan hiç bir üstün yanı olmayan arabalarına acaba kendi kaç para vermişler.

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

recepakcay link' Alıntı:
Şu 1,3 gitmiyo o gitmiyo bu gitmiyo muhabbetine uyuz oluyorum. Benim arkadaşımda Subaru STI var ona göre de BMW 330 hiç gitmiyo hatta kağnı arabası

Önemli olan beklenti Opel Astra J her yönüyle kullanıcının beklentisini karşılıyo bu yüzden 2012 nin en çok satan 4. arabası, önünde ki filo kiralamaları saymazsak 1.

O Astraya 50 bin TL verilmez diyen kişiler Astradan hiç bir üstün yanı olmayan arabalarına acaba kendi kaç para vermişler.

- esas golf'e 72 - 73 bin verilmez...
Bunu veresiye 80'e tamamlarim, gider biraz eski bmw 3.20 dizel alirim

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kim ne derse desin boşverin. 1.3 gitmiyorsa da alan memnun. Alıp memnun olmayan da 750 lira verip kafasına uyan hale getiriyor. Bunları beğenmeyen de almasın, binmesin. Gerisi safsata.

legendsforever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Kim ne derse desin boşverin. 1.3 gitmiyorsa da alan memnun. Alıp memnun olmayan da 750 lira verip kafasına uyan hale getiriyor. Bunları beğenmeyen de almasın, binmesin. Gerisi safsata.

Ben 1.3 dizel motordan çok memnunum. Aracımın varsın performansı düşük olsun, İstanbul trafiğinde az yaksın yeter :)

dejampe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astra h 1,3 cdti kullandım 1 ay öncede astra j 1,3 cdti sedan aldım. memnun olmasam almazdım....her sabah apartmandan koştura koştura iniyorum aracıma kavuşayım diye. bana zerre problem çıkarmadı astra h yi 5 yıl kullandım 298.000 de sattım.. bana dizel vosvogen göstersenize 298,000 km ye problemsiz gelen.... performans arayanların çoğuda yalandan ağalık yapıyolar halbuki benzin koycam diye arabaya ağızlarını açlıktan kokutuyolar....

bu arada 1,3 cdti sedanıma racechip taktım. ayarı hiç değiştirmedim f-1 ayarında kullanıyorum... performansı müthiş oldu...aracım siyah renk sport paket... kapı kollarınada krom kapı kolu taktım.. çok düşündüm acaba kro işi olurmu diye yok yok şahane oldu. aracı yıkayıp üstüne bide hızlı cila atınca kaldırmda durup arabaya bakanlar haddinden fazla  011zaa