'09 Opel Astra H 59 YA 115

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: '09 Opel Astra H 59 YA 115

uyhulamalarınız hayırlı olsun :)
lastik jantlarına ne kadar verdiniz acaba bende seneye 4 jant almayı düşünüyorum tak çıkar yıpranmasından korktuğum için yahut fiyat bilgisi olan varsa sevinirim

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

maşallah,çok emek ve para harcanmış,iyi günlerde ağız tadıyla binmek nasip olsun

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
Gerçekten gördüğüm en orjinal modifikasyonlu H kasa astra. Kazasız belasız keyifle sürmeniz dileğiyle. Detaylı uygulama resimleri ve anlatımlarınız için ayrıca teşekkürler.

Teşekkür ederim.Sağolun.Elimden geldiğince kişisel zevkime göre bişeyler yaptım.Sonuç ortada ve emeğime saygı gösteren insanlar da bir hayli fazla var. ;)

REC link' Alıntı:
Hayırlı olsun, kapaksız güzel olmuş :)

Sağol Recep abi.Bir de kapaksız deneyelim dedim :) Yakıştı böyle :D

ozgun88 link' Alıntı:
uyhulamalarınız hayırlı olsun :)
lastik jantlarına ne kadar verdiniz acaba bende seneye 4 jant almayı düşünüyorum tak çıkar yıpranmasından korktuğum için yahut fiyat bilgisi olan varsa sevinirim

Bu jantlar fabrikasyon geldi üstünde.17' Turbo jantı alınca bunlar boşa çıkmıştı.Sac jantlara da kışlık lastik taktık.Bunların fiyatı serviste bildiğim kadarıyla tanesi 150-200 lira civarı bişey.

Kasım Çınar link' Alıntı:
maşallah,çok emek ve para harcanmış,iyi günlerde ağız tadıyla binmek nasip olsun

Amin.Allah herkesi kazadan beladan korusun.Orjinallik konusunda paraya acımadan eklentiler yaptım.Çoğu insan hayret ediyor bu kadar para harcadığıma... Ama ortaya çıkan görüntü de beni cezbediyor.Yeter bana da :)

Turb0-lpdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

on numara araç ayrıca baya uğraşmışsınız yaptıklarınız emeğinize sağlık...

sevkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hemşo  aracına verdiğin emek hakşkaten boş  cıkmamış ben sadeliği boz madan yapılan modifiye seviyorum.bunu sende görüyorum .gercekten cok hoş olmuş .abartılı değil . bu şekilde devam et...

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sevkan link' Alıntı:
hemşo  aracına verdiğin emek hakşkaten boş  cıkmamış ben sadeliği boz madan yapılan modifiye seviyorum.bunu sende görüyorum .gercekten cok hoş olmuş .abartılı değil . bu şekilde devam et...

Teşekkür ederim abi.Valla bişeyler yaptık ama çok uğraştırdı.Sonuç ta ortada zaten.Birkaç eklentiden sonra artık bişey yapmıycam daha.Yoruldum uğraşmaktan :)

Tolga KARACA link' Alıntı:
şıkoda da oturaklı çıkmış resimde.

Fabiş de baya giderli.Onda da en az benim kadar hatta benden fazla emek var. :)

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Maşallah Çok Diri ve Tok Bir görüntüsü var herzaman sadelikten yanayım bayıldım ...