'09 Opel Astra H 59 YA 115

A

aktaş

Bilgi Girilmemiş
Ynt: '09 Opel Astra H 59 YA 115

harun maşallah çok yakışıklı olmuş velet :) yazın görüştüğümüzde yay varmıydı?

S

sevko61

Bilgi Girilmemiş

masaallah kardesım cok guzel olmus orjınal olark butun ozellıklerını tamamlıyorsunuz tebrıkler valla emegınıze saglık  gelecek projelerı beklıyoruzz  dancee

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sertlik konusunda pek bi farkı olmadı bana göre ama biraz arttı diyebilirim.Düz yolda yay olduğu pek hissedilmiyor fakat bozuk ve engebeli yollarda kendini belli ediyor.O sıkıntıyı da yol tutuşu biraz daha arttı ve viraj kabiliyeti epey düzeldi diyerek atlatabiliriz.

Burak:

Yazın görüştüğümüzde sadece Bi-Xenon vardı o kadar.Yaylar 20-25 gün oluyor takalı.Tam kıvamında düştü :)

Şevket:

Elimden geldiği kadar ve maddi imkanlar olduğu sürece yapmaya çalışıyorum.Yarın premium tizler gelicek onları takıcam.Daha sonra ön arka Premium hoparlör ve CDC40 Opera inşallah.Ama onların öncesinde Far yıkama şart oldu.Kış geliyor artık.Yağmur çamurda merceğin önü kirlenicek yolu göremiycez :)

wasiyet1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gayet başarılı olmuş  okkk plakası yeter onun  rasta_occasion

S

sevko61

Bilgi Girilmemiş

hrnaltinsoy link' Alıntı:
Sertlik konusunda pek bi farkı olmadı bana göre ama biraz arttı diyebilirim.Düz yolda yay olduğu pek hissedilmiyor fakat bozuk ve engebeli yollarda kendini belli ediyor.O sıkıntıyı da yol tutuşu biraz daha arttı ve viraj kabiliyeti epey düzeldi diyerek atlatabiliriz.

Burak:

Yazın görüştüğümüzde sadece Bi-Xenon vardı o kadar.Yaylar 20-25 gün oluyor takalı.Tam kıvamında düştü :)

şevket:

Elimden geldiği kadar ve maddi imkanlar olduğu sürece yapmaya çalışıyorum.Yarın premium tizler gelicek onları takıcam.Daha sonra ön arka Premium hoparlör ve CDC40 Opera inşallah.Ama onların öncesinde Far yıkama şart oldu.Kış geliyor artık.Yağmur çamurda merceğin önü kirlenicek yolu göremiycez :)
yavas ve emın adımlarla ılerlıyoruz yanı  :) tabıkı maddı boyutuda var bu ozellıklerın eklenmesınde ama emegıne ve verdıgın paraya deger ısler yapıyorsun kardesım nasıp olursa tanısmak ısterım bır bulusma ıle 14alkiss

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkür ederim.Sağol.İnşallah buluşmalarda görüşürüz.

İnceden orjinale yine devam :) Astra H larda standart sunulmayan Premium tizleri sipariş ettim.Bugün geldiler.Yarın takarım artık.Biraz ses cırtlak çıkacak ama Ön ve arka premium hoparlörler alınca sıkıntı ortadan kalıcaktır.Tabiki CDC40 Opera da şart :)

IMAG0138.jpg

IMAG0141.jpg

IMAG0142.jpg

S

sevko61

Bilgi Girilmemiş

sımdıden hayırlı olsun  :)

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İnsignia egzos ucunu nerden buldunuz bende arıyorum ancak daha bulamadım astralarla aynıymış sanırım.

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

niko22 link' Alıntı:
İnsignia egzos ucunu nerden buldunuz bende arıyorum ancak daha bulamadım astralarla aynıymış sanırım.

Evet hocam aynı diye biliyorum bende.İzmirden 1.4 Turbo İnsignia sından çıkma birinden aldım.Yakıştı namussuza  cooll

sxn4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

H kasaya bi-xenon far ... nerde yaptırdınız ? maliyeti nedir ? karşıdan gelenleri rahatsız etmiyor sanırım mercekli olduğu için doğru mu ? AFL gibi virajlarda dönüyor mu farlar