07 d 8575

scream38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
kardes hll olsun araba konusunda baya bilgilisin hemen nasılda anladın renginden dolayı GT olmadıgını valla hayal kırıklıgına urattın benı acıkcası bole bir cakma sende cıkartta suraya herkezın onunde gorelım hodri meydan boru degıl 2.0 170hp dyno sonucu ;) yeterli oldu sanırım sımdı cvabım !!
yazdıqını yeni qördüm...bukadar uzatmaya ne qerek war anlamadım...dalqa qeçme felan sen kimsinki???onu şunun için dedim. bazıları GL o Lnin altını kırıp üste takıyorlar.. bende ben olsam qüzelim arabayı boyatmazdım(senin fikrin)ayrıca b kasanın gtsi 150 bq..chip felan uyguladıysan bilemem...

powerbaSS!!

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uzattığım yok sadece sen dalqa geçer gibi konusuyosunda o yüzden uzattım ;) biradr çakma gt değilmi bu fln dedinde araç fabrika çıkısı 136hp CD anladınmı sonradan a dan z ye gtnin üstüne çıkartıldııı iç dizayn fln gt koltuklarına kadar neyse uzatmaya gerek yok saygısızlık ettiysem kusura bakmaaa....

powerbaSS!!

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok ben öle yapmadım arabama uyduruk birsey koyup veya takma gibi lüksüm yok CD sini söktük OPİSDEN GT sini aldık..

fatih32

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
32 fe 675

kardeş hayırlı uğurlu olsun araban.yazılanları okudum da orda bi arkadaş çakma gt mi demiş....bu arkadaşa gülüyorum ben....insanlar emek verip birşeyler yapıyor..ortaya hoş şeyler çıkartıyor..kendiside cd'yi yapsın böle dediğin gibi koysun ortaya görelim.sen sıkma canını.kazasız belasız inşallah.benim de küçük bir tavsiyem var.arabayı biraz düşürsen daha çekici olacak.ne kadar fark ettiğini göreceksin...

Ekli dosyalar

• DSC_0005.jpg
    DSC_0005.jpg
    91.5 KB · Görüntüleme: 19
  • DSC_0011.jpg
    DSC_0011.jpg
    89.4 KB · Görüntüleme: 18
  • DSC_0012.jpg
    DSC_0012.jpg
    92.1 KB · Görüntüleme: 18
  • DSC_0016.jpg
    DSC_0016.jpg
    89 KB · Görüntüleme: 15
  • DSC_0001.jpg
    DSC_0001.jpg
    93.1 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleme:

meh33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kardeşim senin GLS'nin resimlerinide kendine özel bi konu altında yayınla istersen... Isparta'da benim yaptığım dönemlede Ümit abide FZ yi yaptıydı o arabada güzeldi beee..

fatih32

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gls

kardeşim senin GLS'nin resimlerinide kendine özel bi konu altında yayınla istersen... Isparta'da benim yaptığım dönemlede Ümit abide FZ yi yaptıydı o arabada güzeldi beee..
arkadaşım benim araba GLS değil onu öncelikle söyliyim.97 cd.....ümit abinin arabası on numara bir arabaydı.sattı şimsi.alan arkadaşta kaza yaptı..araba sanayide fz 003....birde arabalara bakarken gls yada cd olduğunu farkedemiyorsan yorumlamadan önce sor bence.komik duruma düşme