07 d 8575

powerbaSS!!

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ortamı germe bence... GLS YADA CD fark etmezzz tartısmayınn
sen nasıl menmunsunn junyan değilmi senin angellar merceğini flnmı değistirdin ben menmun değilim.

fatih32

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ortamı germe bence... GLS YADA CD fark etmezzz tartısmayınn
sen nasıl menmunsunn junyan değilmi senin angellar merceğini flnmı değistirdin ben menmun değilim.
oto elektrikçi bir şeyler yaptı farlara.zaten ayarlamasına en az 1 saat uğraştı...normalde uğraşmazlar ama elektrikçi amcaoğlu olunca sorun olmuyor

powerbaSS!!

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
suan menmunsun değilmi yani xenonlar açıkken foto çekermisin duvarda belli olur biraz yakın gir görmek istiyorum koyarsan benimki gerçekten kötü yani ben yaptırmam lazım önümü göremiyorum sadece sağ apartmanların çatısını görüyorum :S yukarı ve sağ bakıyo 2 side :=)

powerbaSS!!

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca logo iptali ve alt ızgarayı siyaha boyatttım resimleri güncellerim eve geçince böyle daha albenili durdu. öbür krom durusundan

Vectra Power

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.dilanbilgisayar.com.tr
Maşallahı Var :) Xenon Farkını Çok İyi Biliyorum =) Biz Vectraya İlk Xenon taktığımızda Angel'larımız yoktu. Karşıdaki Binanın 3.cü katını bile görüyoduk :p Tek Problemi Siste Çok Beyazlatıyor Farlar.

powerbaSS!!

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hah ona sana bi tiyo :=) simdi bizim farların kapağını söküyolar tamammı high power led denilen ledler var çok güçlü yanar teki 10lira burda çifti 20 öle söleyim.. ledlerini değistirdiğin zaman baya basarılı oluyo benim sorunum sadece mercek göstermiyo önümü balkonları görmekten bıktım :D

powerbaSS!!

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
seninkininde masallahı var... saol kazasız belasız

Vectra Power

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.dilanbilgisayar.com.tr
Saol Teşekkür Ederim. Biz O Led Olayını Çözdük. Ben Sadece Junyan'ın Orjinal Halini dile getirdim. =) Biz Masmavi yapmıştık Halkaları Mükemmel Yanıyordu Ama Fotolamadık :) Sen Performansına Önem Vermişsin Epey. Yüklemişsin =)