06 kfm 72 gelisim asamasinda

Noblesse

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
modeifiye namına bu tür panjur ve farları hiç beğenmiyorum. bence farlar orijinal kalsa çok daha güzel olurdu. arka tamponun boyaya ihtiyacı var. spiler ile tampnda boyansa olurmuş. onun dışında bence arka stopların sadece geri ve sinyal lampasının oldugu bölüme siyah 1 veya 2 numara film cektirin gayet güzel duracak. bide o camlardaki rüzgarlıklar hiç yakışmıyor bence astraya :)

Hocam resımdekı panjur ve ek benım aracıma aıt degıl ama gercek anlamda benım hosuma gıden bır ek o ankarada bır fırmadan suan ıcın fıyat aldım

Panjur
Ön tampon ek
Arka tampon ek
Sağ sol marşpiyel
arka cam ustu spoıler
Ön ve arka tampon temızlık boyaları toplamda 850tl fıyat verdıler

Noblesse

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ön tampon ekı benım alacagım bu

12314089_10208286265699990_1117631993156769354_n.jpg

OPC olarak bılınenler var bunlarda tamponda panjur oldugu ıcın benım hosuma gıtmıyor

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ön tampon ekı benım alacagım bu

Ekli dosyayı görüntüle 18841

OPC olarak bılınenler var bunlarda tamponda panjur oldugu ıcın benım hosuma gıtmıyor
tampon a ek takarken tam birleşme yerine macun çekip boya yapınca orjinal duruyor. bu şekilde ekleme olduğu çok belli olduğu için araca ait gibi durmuyor. Ek yerini kaybedince çok güzel oluyor

Huawei ascend mate 7 - Tapatalk

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dcef6c5cc62a555f6c9e35f8a0273ad7.jpg

anlatmaya çalıştığım bu

Noblesse

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sizin paylasim yaptığınız opc yanlis bilmiyorsam ama dediginiz gibi macun ustune boya attirmayi unutmam buyuk ihtimal zaten ek yapildikdan sonra ön ve arka tampona temizlik boyasi attiracam heryeri çizik icinde

dcef6c5cc62a555f6c9e35f8a0273ad7.jpg

anlatmaya çalıştığım bu

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sizin paylasim yaptığınız opc yanlis bilmiyorsam ama dediginiz gibi macun ustune boya attirmayi unutmam buyuk ihtimal zaten ek yapildikdan sonra ön ve arka tampona temizlik boyasi attiracam heryeri çizik icinde
opc modellerini bilmiyorum ama bende bir ara vectra kullanırken taktırmak istediğim için youtube da ve forumlarda araştırmıstim. standart montaj ile macunlu montaj yapanları gördükten sonra macunlu boyalı yaptırmaya karar vermiştim. fiyat olarak iscilikte eklendiğinde biraz tuzlu geldiği için ertelemistim. öbür şekilde hiç güzel durmuyor zaten. Öyle taktıracağıma hiç olmaması daha iyi bana gire. erteleme süresinde de araç satilinca içimde kaldı :)

Noblesse

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nisan ayina kadar zamanim var o zamana kadar arastirmalarkma devam edecegim