06 kfm 72 gelisim asamasinda

Noblesse

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Spoiler geldi taktim yarin bantlari cikacak
Yaza girerken resimdeki tampon ön izgara ve engel eye yaptiracam insallah

20151213_222308.jpg

Screenshot_2015-12-09-20-23-21.jpg

Son düzenleme:

Noblesse

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Amerıkan park ve xenon farlar tamam

12376405_847759588670849_4395135068236305574_n.jpg

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
spoiler kaça geldi? takılması nasıl oluyor yapıştırma mı?

Huawei ascend mate 7 - Tapatalk

Noblesse

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
150tl led ısıklı spoıler ankara otomodada taktırdım ıstedıgınız renge boyuyorlar yerınde yapıstırıyorlar

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
150tl led ısıklı spoıler ankara otomodada taktırdım ıstedıgınız renge boyuyorlar yerınde yapıstırıyorlar
bende taktırmak istiyorum g kasada çok güzel duruyor fakat bu yapışma işi sakat bence. yapıştırma spoiler in çıktığını birçok defa gördüm. yolda giderken çıksa arkadaki kaza yapar allah korusun. bunların cıvata ile sabitlenen modeli varmı yada bunlara yapıştırma haricinde cıvata atılıyor mu. takarken sordularmi size cıvata atalım mı diye?

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada mercekli far almak istiyorsan bence alma kendin yap yada yaptır. http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=106758 konusunu verdiğim arkadaş aracını sattı forumda far tasarımı yapan oktaytoker var ona farklarını gönder bu konudaki hale getirir. resmini koyduğun mercekli farlar spor durmasından ziyade aracı basitleştiriyor bana göre. konusu verdiğim arkadaşın farları ile senin resmini koyduğun farlar arasında çok fark olduğunu düşünüyorum. ayrıca senin almak istediğin far lardan alıpta aydınlatmasından memnun olmayanlar da var.

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
modeifiye namına bu tür panjur ve farları hiç beğenmiyorum. bence farlar orijinal kalsa çok daha güzel olurdu. arka tamponun boyaya ihtiyacı var. spiler ile tampnda boyansa olurmuş. onun dışında bence arka stopların sadece geri ve sinyal lampasının oldugu bölüme siyah 1 veya 2 numara film cektirin gayet güzel duracak. bide o camlardaki rüzgarlıklar hiç yakışmıyor bence astraya :)

Noblesse

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Spoiler konusunda benımde aklıma geldı cıkarmı edermı dıye baya bır sordum yok cıkmaz garantılı zaten özel bır yapıstırıcı suruyoruz cıkma ımkanı yok dedıler bende buna dayanarak konusuyorum suan ıcın cıvata delık yerlerı var ama sahsen ben deldırmekde ıstemem benım kanaatım

Far konusunda Angeleye konusunda evet bır cok konuda goruntu guzel aydınlatma sıfır dıye bır cok kısı yorumunu okudum verdıgınız arkadasın sıtesınıde gordum ankara baglumdaymıs bakalım yaza gırerken nısan ayında falan komple bır bakım yaptıracam