0 km insignia için nerede boya koruma yaptırılmalı ???

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar dün yeni aracımız olan İnsignia'yı bayiden teslim aldık.Araçlar fazla yol yapmadan boya koruma yaptırmayı düşünüyoruz.Ankarada nereleri önerirsiniz???

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıfır araca sadece wax sürerler en az 150tl alırlar sendende:(

şaşmazdan bi şişe nxt al kendin sür bence 50liraya ,arac koyu renkse waxtan önce bide glaze sürebilirsin.

enkay boya
1.cadde 21.sokak

horizon a.ş.

selim erdogan 0533 595 61 26 (sana verecegi adresten ürünü gidip teslim alıyorsun)

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence sıfır araca korumaya gerek yok zaten ustu korumalı oluyor bayıden cıkarken bı kac ay sonra yaptırsan daha mantıklı bence

yusufer55

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
taş vuruklarına karşı şeffaf folyo kaplatsan daha iyi olur derim hayırlı olsun Allah kazasız belasız kullanma asip etsin

zidnok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu komple kaput filmini bende düşünmüştüm ama şöyle ki; misal bi bölgeden bu jelatini attı we ben söküp tekrar yaptırmak isteyeceğim bu korumayı.kaputtan sökülme sırasında araç boyasına herhangi bir zararı olur mu yani bu koruma jelatini ne ile yapıştırılıyor araca?

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç beyaz renk arkadaşlar o yüzden aklımda kaput koruma filmi yok .Niyetim sadece aracın boyasını korumak

Cörsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar dün yeni aracımız olan İnsignia'yı bayiden teslim aldık.Araçlar fazla yol yapmadan boya koruma yaptırmayı düşünüyoruz.Ankarada nereleri önerirsiniz???

301200.jpg

bunu kullanman yeterlidir... koçtaşta 6.99 tl indirimde. Bu ürün zaten yeni ve yeni gibi olan boyalar için. Dış etkenlere karşı koruma sağlıyor.. 3 ayda bir araç yıkandıktan sonra uygulanabilir.. ben aldım kullandım fiyatına göre müthiş ürün bence :D yağmur damlaları tane tane oluyor yapışıp kalmıyor artık..

ekleme: bu arada Süper Güçlü Cila diye geçiyor ürünün türkçesi..

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
bence en sağlamı Meguiars'a yaptırmak, mümkünse de Meg yıkama ürünlerini alıp arabayı yıkatacağınız zaman da yıkamacıya kendi ürünlerinizi kullandırtmak yada kendiniz yıkamak.
max. yılda bir de yenileme yaptırırsanız yıllar boyunca araba ilk günkü gibi kalır :good:

D sınıfı iyi bir araç alıp da 150 TL den kaçmayın bence.

yanlız sıfır arabanın üstünde var olan korumayı merak ettim ne korumasıymış, vernik mi? :D
sıfır arabada boya üzerinde sadece mum kaplaması oluyor, onu da bayiye gelince arabayı yıkayıp temizliyorlar.