0 araç çıkarıcam acil önerinize ihtiyacım var?

Reco_31

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhabalar öncelikle herkese iyi bayramlar.

Sizlere küçük ve önemli bir sorum olacak kısmet olursa yarın ya da diğer gün ilk 0 aracımı servisten çıkaracağım ilk kez 0 araç aldığım için aracı çıkarırken en çok nelere dikkat etmeliyim ? Hangi konularda ne gibi ayrıntılarla karşılaşabilrim ? Siz tecrübeli arkadaşlarıma danışmak istedim Yardımcı olursanız çok sevinirim.

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 0 araç çıkarıcam acil önerinize ihtiyacım var?

Hayirli olsun. Aracin etrafinda bir dolasin. Cizik var mi kontrol edin. Sectiginiz donanimda bulunan ozellikler eksiksiz mi kontrol edin. Paspaslari kontrol edin. Motor kaputunu acin, mum iyice temizlenmis mi bir bakin. Kazasiz belasiz iyi gunlerde kullanin.

Reco_31

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gradient link' Alıntı:
Hayirli olsun. Aracin etrafinda bir dolasin. Cizik var mi kontrol edin. Sectiginiz donanimda bulunan ozellikler eksiksiz mi kontrol edin. Paspaslari kontrol edin. Motor kaputunu acin, mum iyice temizlenmis mi bir bakin. Kazasiz belasiz iyi gunlerde kullanin.

Eyvallah hocam tşk ederim

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu arada ruhsati kontrol edin. Ruhsattaki bilgilerle arac uyumlu mu? Sasi no ayni mi? Bazen emniyette rakam hatasi olabiliyor.
Faturayi kontrol edin. Fatura eksik kesilmisse itiraz edin.

Reco_31

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Anladım hocam verdiğiniz bilgiler için tşk ederim hepsini tek tek kontrol edicem inşallah bi sıkıntı yaşamayız

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Aracı tüm detaylarıyla inceleyin. Radyosu çalışıyor mu CD çaları bozuk mu?ç farlar yanıyor mu? Aracı çalıştırıp motor sesini de kontrol edin gariplik varsa anlarsınız. Yukarıda arkadaşın dediği gibi ruhsat bilgileri işe şase numarası aynı mı onu da kontrol edin :) Hayırlı olsun.

Reco_31

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bunları tek tek not alıyorum olur ya orda heyecandan unuturum diye düşünüyorum :D Bilgiler için tşk ederim yarın sağ salim alırsam inş foto larını da paylaşırım sizlerle :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Reco_31 link' Alıntı:
Bunları tek tek not alıyorum olur ya orda heyecandan unuturum diye düşünüyorum :D Bilgiler için tşk ederim yarın sağ salim alırsam inş foto larını da paylaşırım sizlerle :)

İnş. Hocam bekliyoruz :) aracın motor, donanım ve renk seçeneğini öğrenebilirmiyiz :)

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sigara içiyorsanız tiryaki seti isteyin,kauçuk paspas hediyesi koparmaya çalışın.donanımlarını kontrol edin eksik varsa kağıda imza atmayın.yanınızda nazar boncuğu götürün :D

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yukarıda yazılanların hepsi tamamsa bir problem yoksa anahtarı veren satış temsilcisine de bahşişi unutmayın  005hihih 011zaa