0-3000 km rodaj sürecindekilere...

rehaizmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende hafta sonu izmir muğla arası yol yaptım ortalama tüketim 8.7lt gösterdi. sanırım bu zamanla düşecek.

ersincura

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla benimde 450 de filan suan klima acık sekilde 10 lt yakıyo sanırım bu bi 5000 e kadar filan devam edecek

rehaizmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar herkes arabasını aldı.foruma uğrayan yok artık.yoksa dostluklar,arkadaşlıklar paylaşımlar bittimi? nerede o güzel sohbetler nerede sevinçler ve üzüntülerimiz nerelerdeyseniz çıkın buraya gelin.

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar herkes arabasını aldı.foruma uğrayan yok artık.yoksa dostluklar,arkadaşlıklar paylaşımlar bittimi? nerede o güzel sohbetler nerede sevinçler ve üzüntülerimiz nerelerdeyseniz çıkın buraya gelin.

Malum yaz geldi ara arabasını alan dışarı gezmeye çıkıyordur :)

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla benim ayağım alçıda olduğu için internet başında zaman geçirmek zorundayım. O yüzden araba bakıyorum:)

ozgurmumcu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Herkes araba alıyor, ben de arabayı satmaya karar verdim. Malum, ev alacağımdan dolayı istemeyerek de olsa satıyorum.
Hatta geçen pazar günü aracı belki son defa görürüm diye, bahçeye inip içini dışını bir güzel temizledim, gerçi araç zaten çok temiz ama aracımla biraz daha hasret gidermek istedim. Sanki oğlumdan ayrılıyormuş gibi hissediyorum. O kadar kötü oldum ki, aracın her tarafını sildim, ona dokundum, onunla sohbet ettim, gören olsaydı; bu adam delimi, kendi kendine konuşuyor derlerdi. Opel astra ile aramızda çok güzel bir bağ oluştu. İnşallah alan kişi de aynı duygular ile biner bu araca..

Ahhhh ahhhhhh. *** Çooook zor olacak bu ayrılık....

hlmdsl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese çok teşekkür ederim bugün garajdan almaya gittigimde ne ile karşılaşacagımı çok merak ediyordum..Allahtan çok derin cizikler deil arkadaşımın oto bakım salonu war pasta cila ile hallederiz dedi..Hafta içi halledecegim inşallah..

Sayın avukaım dediginiz gibi insan komu alanına arabasını park etmeye korkuyor.. Millet servet düşmanı..Bu oto bakım yeri olan arkadaşımın yanına gittiginde inşaatlarının önüne park ettim arabayı on dakka sonra baktımki adamlar kürsü diye arabamı kullanıyor.Allahtan üstlerinde kot vb. sert kumaş yoktuda çizik felan olmamıştı..Korkup otoparklarına çekmek zorunda kaldım arabamı..

Bu arada dün demiştim araba dayımda diye.. Onlar dün bi şehirler arası yol yapmışlar. Bugün arabayı sürerken bi hoş oldugunu hissettim arabanın 2. vitesteki hantallık çok azalmıştı canar gibi diyebilirim arabanın kaçışına :)

Slm arkadaşlar ben de uzun süredir uğrayamıyordum.Malum mezuniyeti kepi balosu...Sonra ailemle tatil:)) uzun yol denemelerim ve arabanın inanılmaz rahatlığı ve kaçışı...

İzmir'deki evimi taşıyorum yavaştan dolayısıyla bagajım full dolu.Arabada da 5 kişiyiz ama bana mısın demiyor bastıkça gidiyor :))

Bu arada 2. viteste kaçışı da çok güzel.Yaklaşık 2500 km oldu ancak tüketim hala 7.5 te.daha 1000 km daha yapacağım Ankara'dan Artvin/Hopa'ya düşer diye umuyorum.Ancak canımı sıkan sesler gelmeye başladı camı kapadığımda tıkırtı geliyor tam kapğalıyken elimle tıklattığımda kesiliyor.Bir de sanırım ibrelerin ordan ses geliyor tam bulamadım onu.Giderken yolumuzun üstündeki aracı aldığımız bayii olan Samsun Reis bayiiye uğrayacağız ancak söküğp takarken iyice ses gelir diye korkuyorum ki babamın da pek umru değil o da kendini arabanın büyüsüne kaptırdı :))

Bir de o bayiden karter koruma ve ön cama güneşlik gibi şeyler isteyeceğiz bakalım tepkisi nolcak :)))

rehaizmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm arkadaşlar ben de uzun süredir uğrayamıyordum.Malum mezuniyeti kepi balosu...Sonra ailemle tatil:)) uzun yol denemelerim ve arabanın inanılmaz rahatlığı ve kaçışı...

İzmir'deki evimi taşıyorum yavaştan dolayısıyla bagajım full dolu.Arabada da 5 kişiyiz ama bana mısın demiyor bastıkça gidiyor :))

Bu arada 2. viteste kaçışı da çok güzel.Yaklaşık 2500 km oldu ancak tüketim hala 7.5 te.daha 1000 km daha yapacağım Ankara'dan Artvin/Hopa'ya düşer diye umuyorum.Ancak canımı sıkan sesler gelmeye başladı camı kapadığımda tıkırtı geliyor tam kapğalıyken elimle tıklattığımda kesiliyor.Bir de sanırım ibrelerin ordan ses geliyor tam bulamadım onu.Giderken yolumuzun üstündeki aracı aldığımız bayii olan Samsun Reis bayiiye uğrayacağız ancak söküğp takarken iyice ses gelir diye korkuyorum ki babamın da pek umru değil o da kendini arabanın büyüsüne kaptırdı :))

Bir de o bayiden karter koruma ve ön cama güneşlik gibi şeyler isteyeceğiz bakalım tepkisi nolcak :)))
hilmiciğim mezuniyetin hayırlı uğurlu olsun demekki izmir bir yakışıklısınıda kaybediyor.:)neyse sana hayat yolunda başarılar dilerim.umarım hayat sana hep güzel süprizler yapar.