0-3000 km rodaj sürecindekilere...

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cenk ilgine teşekkür ederim.ya resimde görünmez onun için koymadım.
Dediğim gibi orasının boya olması lazım. Aklıma ilk gelen pasta ile ciziği gidermeye çalışmanız.
Onun dışında bildiğim kadarıyla autoking lerde bu tür konsol hasarları da yapılıyor.
Eğer yakınınızda varsa oraya da gösterebilirsiniz.

putrell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vida

Ben de bi soru sormak istiyorum. aracın içinde 6gen dişi kafalı bir vida buldum. ara tara nerden düştüğünü bulamadım. direksiyonun altındaki vidaya benziyor ama boş biyer bulamadım. imalat sırasında fazladan yere düşmüş olabilir mi? Trabzona gidince servise soracağım ama bi problem çıkar mı acaba? araba şimdiden dökülmeye başladı yav :)

Son düzenleme:

franzferdinand

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar kitapçıkta söylenen ilk 1000 km lik rodajı tamamladım gecen hafta tatile cıktım uzun yolda bitti rodaj:) resimleri ekleyemiyorum internet bulunduğum yerde yok arada bir giriyorum benzinli olan arkadaşlara söyleyebilirimki 1000km sonuncunda ortalama tüketimim 9.3 idi bu tüketim kolay kolay düsecegini zannetmiyorum yaptığım km ye gelince 480km lik istanbul-ayvalık yoluna gittim araç full doluydu bagaj olsun arka koltuklar olsun:) ortalama olarak benzin tüketimim 7.2 idi 100 km de bana normal geldi aşırı yük vardı cünkü değerler hakkında bilgi verim dedim benzinli olan arkadaşlarıma keyifli sürüşler dilerim.

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim ruhsatta;

Siyah (Safir)

şeklinde yazıyor...

Bu arada herkese tekrar merhaba.. kısa süreliğine şehir dışındaydım..

BUgün bayii aradım ve durumu bildirdim hayır dedi sizin arabanızda metalik.. bazı ikna edici açıklamalar yaptı ve istedigim bir yerde boyayı kontrol ettireblecegimi söyledi.. Müsait olunca sanayide tanıdıklardan bilgi alacagım tabi yinede :)

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar kitapçıkta söylenen ilk 1000 km lik rodajı tamamladım gecen hafta tatile cıktım uzun yolda bitti rodaj:) resimleri ekleyemiyorum internet bulunduğum yerde yok arada bir giriyorum benzinli olan arkadaşlara söyleyebilirimki 1000km sonuncunda ortalama tüketimim 9.3 idi bu tüketim kolay kolay düsecegini zannetmiyorum yaptığım km ye gelince 480km lik istanbul-ayvalık yoluna gittim araç full doluydu bagaj olsun arka koltuklar olsun:) ortalama olarak benzin tüketimim 7.2 idi 100 km de bana normal geldi aşırı yük vardı cünkü değerler hakkında bilgi verim dedim benzinli olan arkadaşlarıma keyifli sürüşler dilerim.

Bende sanırım bir depo ile ort. şehiriçi- ve dışı toplam 490 km yaptım.. yolda giderken sürekli yol bigisayarındaki tüketime gözüm takılıyor takıldıkça canım hafif sıkılıyor ama araba herşeyi unutturuyor ne yazıkki :)