0-3000 km rodaj sürecindekilere...

av_ekremyavuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün arabam dayımdaydı yagmur yagıyor diye eve çıkayım sonra otoparka götürürüm demiş.. Kardeşimde 20 dakka sonra bagajdan eşya almak için inince arabanin arka camdan opel şeritine kadar ince bi şekilde çizildigini görmüş.. Tabi aradı beni moralim çok bozuldu :( Daha arabayı görmedim yarın bi bakayım ne yapmışlar.. Anlamıyorum ellerine ne geçiyor adi insanların ....

gecmis olsun kardes, vallahi korkuluyor artik araci kamuya acik bir yere park etmekten. neyse,ne diyelim, cana gelmesin de yine mala gelsin. hakikaten üzücü bir duruum. umarım en kisa zamanda sıkıntın giderilir

sarsugh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araclarınızı güle güle kullanın ancak çokta yavaş kullanmayın sağır olur maazallaah

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese çok teşekkür ederim bugün garajdan almaya gittigimde ne ile karşılaşacagımı çok merak ediyordum..Allahtan çok derin cizikler deil arkadaşımın oto bakım salonu war pasta cila ile hallederiz dedi..Hafta içi halledecegim inşallah..

Sayın avukaım dediginiz gibi insan komu alanına arabasını park etmeye korkuyor.. Millet servet düşmanı..Bu oto bakım yeri olan arkadaşımın yanına gittiginde inşaatlarının önüne park ettim arabayı on dakka sonra baktımki adamlar kürsü diye arabamı kullanıyor.Allahtan üstlerinde kot vb. sert kumaş yoktuda çizik felan olmamıştı..Korkup otoparklarına çekmek zorunda kaldım arabamı..

Bu arada dün demiştim araba dayımda diye.. Onlar dün bi şehirler arası yol yapmışlar. Bugün arabayı sürerken bi hoş oldugunu hissettim arabanın 2. vitesteki hantallık çok azalmıştı canar gibi diyebilirim arabanın kaçışına :)

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar şu güncel fiyat listesini incelerken gördüm.
isteyene 24 ay artı garanti fiyatını da yazmışlar. 24 ay artı garantiye 1100 tl istiyorlar.
Bana biraz pahalı geldi. Benim arabanın daha bugün garantisini 4 sene veya 130 bim km ye çıkarttım. Hemde 504 TL ye. Üstelik 12 ay taksitle ve üstelik world karttan da 45 tl lik puan kazanarak. Opel bu konuda cidden fiyatları çok yukarda tutuyor.

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam abilerim bunu almayı düşünüyorum acaba kötü mü duru ben hergün kulanıyorum çabuk eskiyo kılıflar bu arabama kılıf almıcam..unu kullanan yada başka bir şey kullaqnan var mı?http://www.hepsiburada.com/nostalji...ls.aspx?categoryid=266112&productid=otm100111
Benim şahsi fikrim arabada bunlar çok kötü duruyor.

Eskiyince kılıfları değiştirirsiniz maliyeti 100-200 bişi tutar. Eskiyene kadar 3 kilim kullanacağına gidersin eski kılıf yerine yenisini yaptırırsın.

Araçlarınız için çok ilerisi için ince hesaplar yapmayın arkadaşlar. Keyfini çıkartın:)

rehaizmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar iyi geceler bugün anahtarla ön konsoldaki metali çizdim.bu çiziği nasıl yok ederim.düşüncelerinizi bekliyorum.

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aklıma takıldıda; arabası metalik siyah olanlar cvplarsa sevinirim.. Ruhsatta rengi kısmında sizin ne yazıyor acaba ??