0-3000 km rodaj sürecindekilere...

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vatana millete hayırlı olsun yeni zamlar.
Kardeşler araçlarınız yaklaşık 2500 tl değerlendi. Hadi gözünüz aydın :)

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün arabam dayımdaydı yagmur yagıyor diye eve çıkayım sonra otoparka götürürüm demiş.. Kardeşimde 20 dakka sonra bagajdan eşya almak için inince arabanin arka camdan opel şeritine kadar ince bi şekilde çizildigini görmüş.. Tabi aradı beni moralim çok bozuldu :( Daha arabayı görmedim yarın bi bakayım ne yapmışlar.. Anlamıyorum ellerine ne geçiyor adi insanların ....

canse89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün arabam dayımdaydı yagmur yagıyor diye eve çıkayım sonra otoparka götürürüm demiş.. Kardeşimde 20 dakka sonra bagajdan eşya almak için inince arabanin arka camdan opel şeritine kadar ince bi şekilde çizildigini görmüş.. Tabi aradı beni moralim çok bozuldu :( Daha arabayı görmedim yarın bi bakayım ne yapmışlar.. Anlamıyorum ellerine ne geçiyor adi insanların ....
geçmiş olsunn

rehaizmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun kısançlık başka bir şey değil

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim geçmiş olsun.
Bunların hepsi kansız şerefsiz.
Hatta daha fazla da yazardım da neyse.

Eski arabamda (Laguna II) bir sabah kalktığımda gördüğüm manzarayı sizlerle paylaşayım. O anda o kişi elimde olsa kafa, kol bırakmaz adamı darmadağın ederdim.

Ekli dosyalar

• DSC00266.JPG
    DSC00266.JPG
    17 KB · Görüntüleme: 23
  • DSC00264.JPG
    DSC00264.JPG
    23.8 KB · Görüntüleme: 21
  • DSC00265.JPG
    DSC00265.JPG
    37.3 KB · Görüntüleme: 21