0-3000 km rodaj sürecindekilere...

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir bomba daha var ben de 2si de yatmamıs gozukuyor. Noluyor yahu??? Gider ayak kafama taktım şimdi bu işi ben...
Uğurcan öncelikle 1. taksit ile ilgili olarak bayi ile görüşüyorsun.
Onlar unutmuş olablirler yatırmaları gerekiyor. Aman diyim.

Sedan gözükme olayı ilerde alım satımda başına bela açabilir.
Öncelikle ruhsatta doğru şekilde yazıyor mu onu kontrol et. Ve tabiki motor ve şase numaraları ile sorgulama sonunda gözüken motor ve şase leride kontrol etmende fayda var.
Eğer sadece sedan olayı var sa, ruhsat ile trafik tescilden bunu düzelttirebilirsin sanıyorum.

LordScorpion

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bnmkide sedan görünüyor...:mad:

Aman arkadaşlar vakit kaybetmeden düzelttirin.. Talep biraz artınca memurlar iyice saçmalamışlar.. Bir de devlet noter satışını kaldırmayı planlıyor.. Düşünsenize trafik şubede satış yaptığınızı.. Ali'nin arabasını Veli'ye misali karışıklıklar olacak.. Önce trafik şubeyi adam etmeleri lazım...

launch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim araba 9.5lt yakıyor. Şehir içinde de kullanıyorum, incek gibi sabit hızla gidilebilen yollarda da kullanıyorum. Basmıyorum da. Diğer benzinlilerin değerlerini merak ettim

LordScorpion

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim araba 9.5lt yakıyor. Şehir içinde de kullanıyorum, incek gibi sabit hızla gidilebilen yollarda da kullanıyorum. Basmıyorum da. Diğer benzinlilerin değerlerini merak ettim

Şehir içi ve zaman zaman rahat yol alarak elde ettiğim ortalama aynı.. 9,5 lt.. Sizin ki sedan mı?

major_a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam bende de 1,6 enjoy elegance var şehir içinde 9-9,2 yakıyor.zaten bence bu araçlar 9 un altına şehir dışı harici pek inmez diye düşünüyorum.bir de kullanırken boşa almamaya dikkat etmek gerekiyor,çünkü bu son sistem araçlarda gazdan ayağını çektiğin zaman motor viteste iken daha az yakıyor boş vitesten, nitekim yol bilgisayarıda öyle gösteriyor....