0-3000 km rodaj sürecindekilere...

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya şimdi siz hatırlatınca baktım bende benimkini de ödememişler.
Normalde ödemeleri gerekli değil mi?

Edit: Kardeşler şimdi bayi ile görüştüm onu ödeyeceklerini ÖTV yoğunluğu sebebi ile zamanında ödeyemediklerini kesinlikle o taksitle ilgim olmadığını söylediler. Sorun yok.

Son düzenleme:

Alperen77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya şimdi siz hatırlatınca baktım bende benimkini de ödememişler.
Normalde ödemeleri gerekli değil mi?

Edit: Kardeşler şimdi bayi ile görüştüm onu ödeyeceklerini ÖTV yoğunluğu sebebi ile zamanında ödeyemediklerini kesinlikle o taksitle ilgim olmadığını söylediler. Sorun yok.

benim araç içinde bugün MTV nin son günü, bende gelirler idaresine baktım yatmamış görünüyordu, bayiyi aradım ve muhasebe kısımlarının ilgilendiğini söyledi, benim bir ilgim yok yani :)
bu arada son 5 gündeki 1200 km ile 2200 km ye ulaştım, istanbula giderken ort. 140-150 km/saat ile civarında 8.0 Lt ve bursadan ankaraya ort 90-100 km/saat ile ort. 7.1 Lt ile geldim. arabayı ilk aldığımda (ilk 350 km) 100-120 km/saat ile ort. 8.8 Lt. yakmıştım. düşme gözle görülüyor....

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cenk'cim ilk depom 120 ye dolmuştu. 120 TL ye 950 km gitmiştim. Sen hesapla artık. Senin depo büyük ama galiba?? Bizimkiler 52 sen de iyi bilirsin:)
Uğurcan senin değerler gerçekten iyiymiş. Dediğin gibi ilk depomda ben 150 TL lik dizel almıştım ben. Benim depo 58 LT.
Ortalama 5 litre yakmışsın. Çok iyi bir değer.

arek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben zaten 5 lt nin üzerine hiç çıkmadım. Forumda cok okudum ilkten cok yakar ama sonradan fabrika normlarına döner diye ama benim ki sanki direkt fabrika verilerinin de altında geldi:)

deger cok ıyı abı ben daha hıc 5.7nın altına dusemedım 125 e doluyo 800 km gdıyo