0-3000 km rodaj sürecindekilere...

memati09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lordum su ısı tam ogrenebılırmıyız ama bak kımseye yuk olmak ıstemem eger sıkıntıya gırılcekse hıc sıparıs vermeyelım hem senın akrabanı hem senı uzmek ıstemem

LordScorpion

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hmmmm napıcaz pekı lordum:(

Ben orjinal Alman FK Angel gelecekse beklerim. Çok şık duruyor.. Olmazsa senin servise gelir garanti bozulmadan taktırırım. Benim servis naz yapıyor, anlatmıştım.

Ama hemen gelmeyecek :( Tek sorun bu... Yanında getirmesi ile ilgili sorun yok, getiremeyeceği bir şey olursa ya da onun için sorun olursa söyler zaten olmaz diye. O konuda bir sorun olsa söylerdi bana ama söylemedi. Sadece TR'ye gelişi ya da geliş tarihi belirsiz biraz. Kriz nedeniyle tatil seçenekleri çok ucuzlamış italya-fransa şeridinde. Adam oraları düşünüyor :)

Yoksa sorun olsa söylerim direkt :)

memati09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben orjinal Alman FK Angel gelecekse beklerim. Çok şık duruyor.. Olmazsa senin servise gelir garanti bozulmadan taktırırım. Benim servis naz yapıyor, anlatmıştım.

Ama hemen gelmeyecek :( Tek sorun bu... Yanında getirmesi ile ilgili sorun yok, getiremeyeceği bir şey olursa ya da onun için sorun olursa söyler zaten olmaz diye. O konuda bir sorun olsa söylerdi bana ama söylemedi. Sadece TR'ye gelişi ya da geliş tarihi belirsiz biraz. Kriz nedeniyle tatil seçenekleri çok ucuzlamış italya-fransa şeridinde. Adam oraları düşünüyor :)

Yoksa sorun olsa söylerim direkt :)

pekı tahmınen ne zaman gelebılır tr 'ye lordum?

LordScorpion

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pekı tahmınen ne zaman gelebılır tr 'ye lordum?

Bu yaz :) Haziran'ın ortasındayız zaten.. Eylül'e kalacağını sanmam.. 2,5 ay içerisinde bir vakitte... Fal gibi oldu bu yahu :) Haftaya arar sıkıştırırım yine, en azından gelip gelmeyeceğini netleştirse başka bir yol ararım. Krom tabanlı Angel'a benim de kafam yattı. Tek Xenon konusunda ne yapacağımı bilmiyorum ve çok da istemiyorum Xenon'u aslında...

memati09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu yaz :) Haziran'ın ortasındayız zaten.. Eylül'e kalacağını sanmam.. 2,5 ay içerisinde bir vakitte... Fal gibi oldu bu yahu :) Haftaya arar sıkıştırırım yine, en azından gelip gelmeyeceğini netleştirse başka bir yol ararım. Krom tabanlı Angel'a benim de kafam yattı. Tek Xenon konusunda ne yapacağımı bilmiyorum ve çok da istemiyorum Xenon'u aslında...

xenonsuz angel hıc bıseye yaramaz aga onu soylıyım

memati09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aga desene normal farlarla bız cok gezcez daha:( ya turkıyede yokmu su krom angel?