marşa bastıktan sonra gelen cırrr sesi acil yardım..

zagreuss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkdaşlar marşa bastıktan sonra araba calışıyor o ara cırr dıye sees gelıyor yardım edersenız sevnırım acil bilgiye ihtiyacım var arda bır yapıyor bu arlar sıklaştı ama

hsnmsn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Marş motorunu söktür temizlet ve kömürlerinede baktır sıkıntı düzelicektir.. Bende de böle sıkıntı vardı aynı işlemleri yaptrdım sıkıntı kalmadı.. İşçiliği güzel bir oto elektrikçisine yaptır..

tayfunozkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada bu işleme 60 tl den fazla verme çok ahım şahım iş değil. seni kazıklamasınlar kardeş piyasa çakal dolu.

zagreuss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eyw kardeşm saollasın yaptıralım bı inşşlh duzlır bu ışlemden sonra

by__musty

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence sen servise git sen çok pinpiriklisin :))
ama ben olsam sitedeki elektrikçiye giderdim :))

alper inan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun bende de var. özellikle sabah ilk çalıştırırken ya da soğukken yapıyor. marş motoru kaçırmıyor ama. emin olmak için tanıdık (yetkili servis olmayan) bir ustaya götürdüm yağlanması gerekiyor hepsi o kadar birazda temizliği var dedi neyi kasdettiğini çok anlamadım ama önemsemeden biniyorum şimdilik. ciddi bir probleme yol açıp açmayacağı konusunda fikrim yok. olanlar varsa bende merak ediyorum.

Son düzenleme:

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o cırr ses aynen bende de sabah ilk çalışırken oluyor bazen birde dikkat ettim yağmurlu karlı havalarda oluyor benimde vakdim yok olsa biliyorum marş motoru gerçi srviside girdide o sıra söylemeyi unuttum.. genelde akü bittimi takviye sırasında çok yüklenirseniz marşa oluyor benimki akü bittikden sonra başladı çünkü aküden aküye takviye yapdım sanırım marşa fazla yüklendim o içindeki kömürlere bir şey oldu bilmiyorum artık ses yapıyor..

bir ara bir ustaya sormuşdum bir şey olmaz sadece ses yapar arasıra canını sıkar git kömürleri değiştirt birde bakım yaptırt demişdi o zaman 30 tl demişlerdi 1 sene olmuşdur..