Zorunlu Trafik Sigortası

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Zorunlu Trafik Sigortası

satışta sigorta iptal edilir para iade edilir. ancak ortada satış yoksa adı da zorunlu trafik sigortası olduğu için iptal edilemeyebilir. ancak fiyat çok yüksek neredeyse kasko fiyatı ki ben 480 civarında yaptırmıştım kaskoyu (%65 hasarsızlık)

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Zorunlu Trafik Sigortası

hllb link' Alıntı:
satışta sigorta iptal edilir para iade edilir. ancak ortada satış yoksa adı da zorunlu trafik sigortası olduğu için iptal edilemeyebilir. ancak fiyat çok yüksek neredeyse kasko fiyatı ki ben 480 civarında yaptırmıştım kaskoyu (%65 hasarsızlık)

Evet denildiği gibi satışta iptal olabiliyor ancak isteğe bağlı iptal edilemiyor, Anadolu sigorta genel müdürlüğünü aradım, başka yerde sigorta yaptırıp eski sigortamın aslını ve yeni sigortamın fotokopisini gönderdiğim taktirde iptal edilecek. Rahat bir nefes aldım.

Sizin kasko fiyatınızdan fazla fiyat verdiler. 199 trafik sigortası yapmıştım + 480 istediler... Arabayı satışını yapardım o parayı onlara vermezdim.. 679 TL trafik sigortasımı olur...? battle_Teroriste battle_Teroriste battle_Teroriste
Yine pahalıya yapmış olabilirim ama 267,90 TL ye ak sigortadan yaptırdım. En azından biraz olsun rahatladım...