Zorunlu Trafik Sigortası

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Merhaba,

Aarcımı 42 Plakalı almıştım, bugün trafikten 34 yapmak için işlemlere başlattım, yeni plakamı bana verdiler.
42 Plakalı aracıma trafik sigortamı 190 TL gibi bi rakkama yaptırmıştım ancak 34 olarak değişince 470 TL gibi bi rakkama çıktı bana çok anormal geldi farklı bir acenteyi aradım oda yaklaşık bu rakkamı verdi. 25 yaşındayım 3 yıllık hasarsızlığım var. Trafik sigortasına siz nekadar ödüyorsunuz?

odondiatros

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Zorunlu Trafik Sigortası

eyupuzger link' Alıntı:
Arkadaşlar Merhaba,

Aarcımı 42 Plakalı almıştım, bugün trafikten 34 yapmak için işlemlere başlattım, yeni plakamı bana verdiler.
42 Plakalı aracıma trafik sigortamı 190 TL gibi bi rakkama yaptırmıştım ancak 34 olarak değişince 470 TL gibi bi rakkama çıktı bana çok anormal geldi farklı bir acenteyi aradım oda yaklaşık bu rakkamı verdi. 25 yaşındayım 3 yıllık hasarsızlığım var. Trafik sigortasına siz nekadar ödüyorsunuz?
ilk aracım 2 ay oldu alalı 34 plaka,250 tl ödedim...acaba plaka değişince daha yükseğemi çıkar bilemiyorum...

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

odondiatros link' Alıntı:
[quote author=eyupuzger link=topic=1408.msg30046#msg30046 date=1304498595]
Arkadaşlar Merhaba,

ilk aracım 2 ay oldu alalı 34 plaka,250 tl ödedim...acaba plaka değişince daha yükseğemi çıkar bilemiyorum...
[/quote]

Bana niye bukadar yüksek fiyat veriyolar anlamıyorum, bir fırsattan yararlanmamıdır nedir. Palaka değiştirdim bugün yeni plakaya hemen sigorta yapmalıyımki yeni plakaya mühürü vursunlar. Yada bu bana verdikleri plakadamı birşey var anlamadım. Siz hangi sigortadan yaptırdınız?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sigortadan sigortaya da değişiyor fiyat, İstanbul olduğu için de fazla söylemiş olabilirler
diğer sigorta şirketlerine de sorsaydınız

odondiatros

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eyupuzger link' Alıntı:
[quote author=odondiatros link=topic=1408.msg30054#msg30054 date=1304499638]
[quote author=eyupuzger link=topic=1408.msg30046#msg30046 date=1304498595]
Arkadaşlar Merhaba,

[/quote]

Plaka işlemlerimi aracı aldığım bayi halletmişti,onlarda aksigorta dan yapmışlar.bayii halledince farklı fiyat kişiye farklı fiyatmı seneye görücez....

fatih407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim aracı aldığım bayi zorunlu trafik sigortasını axa oyak tan yaptırmış. Fiyatıda 252 TL.

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yeni plakaya zeyilname çıkarttıklarında bukadar fark oluyormuş, acentede aynısını söyledi fiyat çok yüksek başka yerlerede bak istersen dedi, bikaç yere daha sordum bazılarından geri dönüş bekliyorum bazılarıda daha yüksek fiyat verdi. Fiyat farkı olmasını anlarım ama trafik sigortası için bukadar fiyat farkının olmasını anlayamıyorum.

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim Aksigorta Akbank'dan yapıldı kaskom... Oradaki tanıdığımız kişi bize bilgi olarak söyledi en düşük fiyat 140 liradır diye...En düşük fiyat 141 liradır... Axa bu fiyattan yaptı... Bazıları tuturabilesiye çalışır aklınızda olsun...

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şimdi öğrendiğim kadarıyla yaptığım sigortayı iptal edemiyormuşum.... Tam bir fırsat düşkünlüğü olarak görüyorum anadolu sigortayı.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eyupuzger link' Alıntı:
şimdi öğrendiğim kadarıyla yaptığım sigortayı iptal edemiyormuşum.... Tam bir fırsat düşkünlüğü olarak görüyorum anadolu sigortayı.
niye öyle olsun ki ben geçen sene trafik sigortasını 2 gün önce yaptırmıştım 3 gün sonra aracı sattıktan sonra fazla bir kaybım olmadan para iadesi almıştım.
Yani 3 gün önce yaptırdığım sigortayı iptal ettirip parasını almıştım