zincir takmalımıyım

bekir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar hayırlı sabahlar ben yozgatta yaşıyorum hatta köyünde burda kar kış biraz fazla oluyo ve aracı hergun kullanıyorum 25 km yol yapıyorum yanı işe gidip gelmek için acaba zincir takmalımıyım arabaya ne gibi zararları ve faydaları olur baskı balata (debriyaj) yeni değişti görüş ve önerilerinizi bekliyorum araç: astra g hb.......:)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Kar lastikleri varsa onunla devam edersin. Ama zincir varsa yanın da olsun.

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar hayırlı sabahlar ben yozgatta yaşıyorum hatta köyünde burda kar kış biraz fazla oluyo ve aracı hergun kullanıyorum 25 km yol yapıyorum yanı işe gidip gelmek için acaba zincir takmalımıyım arabaya ne gibi zararları ve faydaları olur baskı balata (debriyaj) yeni değişti görüş ve önerilerinizi bekliyorum araç: astra g hb.......:)

bekir kardeşim, yol durumunu, lastik durumunu bilmeden nasıl bir yorum yapmamızı bekliyorsun. zincir ile kullanmak elbetteki özellikle ön takıma zarar verecektir. Ancak kendinizi ve karşı tarafı tehlikeye sokmaktansa takmak en güzeli.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Zincir alırken H tipi (merdiven de denir) yerine biraz daha pahalı olan X tipi olanını tercih edin. X tipi H tipine göre daha konforludur ve aracın ön takımına daha az zarar verir.

Ose

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaliteli bir kar lastiği işinizi görür. Tabi yetmediği zamanlar da olacak bu yüzden bagajınızda zincir ve eldiven de olacak. faydası zararından çok çok üstündedir.

lyolcul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bekir kesinlikle kar lastiği al. 4 tane.

t.abel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer kış şartları çok agirsa Kumho kw22 lastiğe çivi caktirip kullanın, zincire gerek kalmaz