Ziebart Cam Filmi Kampanyası

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar e-mail gelmiş belki yararlanmak isteyen arkadaşlarımız olur paylaşıyorum;

Değerli Ziebart Dostumuz,
Dünyanın en kaliteli cam filmlerinde, beklediğiniz kampanya başlamıştır.
15 Mart- 09 Nisan 2011 tarihleri arasında Ziebart Cam Filmleri %25 indirimli!
Ayrıca kullanılmakta olan otomobilinizdeki bakteri, virüs ve mantarları yok ederek
iç mekanda en ince detayına kadar temizlik sağlayan
Antibakteriyel Detaylı İç Temizlik Sistemi'ni aldığınızda,

otomobilinizin iç mekanını kalıcı kir ve lekelere karşı koruyan
Döşeme Halı ve Vinil Koruma Sistemi'ni HEDİYE ediyoruz!
Hemen size en yakın Ziebart İstasyonu'nu arayın, bu çifte fırsatı kaçırmayın.

Detaylı bilgi için: http://www.ziebart.com.tr/i873/kampanyalar.htm

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
adamlar fiyatlarda uçmuş resmen ses yalıtımı düşünüyordum 600 tl fiyatı var :D

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adamlar fiyatlarda uçmuş resmen ses yalıtımı düşünüyordum 600 tl fiyatı var :D
ses yalıtımına o para cok degıl, ben gecen hafta 10 adet ziftli levha aldım toptancısından 50x50 100 TL tuttu ,sadece ön kapıları yaptırdım cam krıkoları da elden gectı 200 de ıscılık toplam 300 TL, daha once de 20TL den 8 kutu pütür alıp arkadasa ıcerden zemıne attırdım velhasıl ıyı yapılan ses yalıtımına 600 tl normal ziebart videosu izledim uygulamayı ıyı yapıyorlar

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Würth'ün 1,5 m2'lik ürününe kışın 150 TL ödedim. 2 paket daha almam lazım. Kaliteli bir yalıtım 3-5'e olmuyor. (Hesaplı ürün arayanlar için sanayide metre işi satılan hesaplı ama bir işe yaramayan ziftli malzemeler de var)

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende yeni aracın tavanına siyah folyo düşünüyordum aslında Kayseri'de ziebart yok o uygulamayı sadece İzmir'de ve İstanbul'da yapıyorlarmış yazın İzmir'e gelirsek olabilir ancak fiyat 500 ytl tutar sanırım.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bende yeni aracın tavanına siyah folyo düşünüyordum aslında Kayseri'de ziebart yok o uygulamayı sadece İzmir'de ve İstanbul'da yapıyorlarmış yazın İzmir'e gelirsek olabilir ancak fiyat 500 ytl tutar sanırım.

O fiyat çok değil mi, o fiyatın üzerine bir de ruhsat masraflarını koyarsan rakam daha da büyür :eek:, benim arabanın tavan boyasında güneş yanığı oluştu, şimdilik daha ekonomik olur diye tavanı folyo (araçla aynı renkte) ile kaplatayım dedim ama istenen rakam fazla gelince boyatmak daha mantıklı geliyor.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tavan kaplama 150-200 TL arası, aracı komple kaplama folyo kalitesi ve yerine göre 800-2000 TL arası, 500 TL tavana cok kımse de vermez zaten