Zafira 2006 enjoy hakkında yorum

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracı dün kullandım içi gerçekten hoş, benim c-max'ten daha yüksek ve uzun aynı zamanda görüş alanı da daha iyi. Kullanırken performans olarak biraz daha ağır kaldığını hissettim ama öyle bariz bir fark göremedim sonuçta ralliyede girmeyeceğim. Fiyatıyla ilgili genel olarak iyi olduğunu söylediler. Kafamdaki tek soru işareti ikinci elinin durumu çünkü burada 4 günde topu topu 3 tane gördüm. Bir önceki modelinin iyi sattığını biliyorum hatta Opel'i maddi dar boğazdan düzlüğe çıkarmış diye okudum. İkinci elde de problem yoksa kesin alıcam. Cumartesiye kadar zamanım var. Bu zamana kadar yorumlarınızı iletebilirseniz sevinirim, alacağım ilk opel araç çünkü bu ve her markada olduğu gibi bundan da canı yanıp sakın bulaşma diye çevremde dönen arkadaşlar var :). Bir de öğrenmek istediğim opellerde garanti uzatılabiliyor mu? Ben ford'ta 2+2 yaptırmıştım ve sonradan çok doğru karar verdiğimi anladım bu sene 2004 model arabada 5-6 bin ytl'lik masraf oldu ve tek kuruş çıkmadı cebimden. Opelin sitesinde bununla ilgili birşey göremedim bilgisi olan var mı?
garanti 2 yıl daha uzatılabiliniyor 450-500 euro civarı idi ...

Son düzenleme:

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracı dün kullandım içi gerçekten hoş, benim c-max'ten daha yüksek ve uzun aynı zamanda görüş alanı da daha iyi. Kullanırken performans olarak biraz daha ağır kaldığını hissettim ama öyle bariz bir fark göremedim sonuçta ralliyede girmeyeceğim. Fiyatıyla ilgili genel olarak iyi olduğunu söylediler. Kafamdaki tek soru işareti ikinci elinin durumu çünkü burada 4 günde topu topu 3 tane gördüm. Bir önceki modelinin iyi sattığını biliyorum hatta Opel'i maddi dar boğazdan düzlüğe çıkarmış diye okudum. İkinci elde de problem yoksa kesin alıcam. Cumartesiye kadar zamanım var. Bu zamana kadar yorumlarınızı iletebilirseniz sevinirim, alacağım ilk opel araç çünkü bu ve her markada olduğu gibi bundan da canı yanıp sakın bulaşma diye çevremde dönen arkadaşlar var :). Bir de öğrenmek istediğim opellerde garanti uzatılabiliyor mu? Ben ford'ta 2+2 yaptırmıştım ve sonradan çok doğru karar verdiğimi anladım bu sene 2004 model arabada 5-6 bin ytl'lik masraf oldu ve tek kuruş çıkmadı cebimden. Opelin sitesinde bununla ilgili birşey göremedim bilgisi olan var mı?
-görüş alanı olarak sola dönüşlerde ön direk biraz zorluyor.
-aracı 1,5 yıldır kullanıyoruz ama şu ana kadar bi problem yaşamadık..
tabi kullanım vs şeyler durumu değiştirebilir.

Son düzenleme:

drayuksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim. Son kararımı verdim ctesi günü elime geçiyor araç, artık biz de opelciyiz :good:

geographer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zafirayı begeniyorum. bir öğretmen arkadaşımda 2003 modeli var. 7 kişilik olması bir avantaj. arkadaşım yakıtının çok fazla olmadğını söylerdi. memnundu yani. şimdiden hayırlı olsun

mmucahid

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun kazasız belasız kullanman dileği ile

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun çok güzel bir araba bence fiyatta makul

hoca_45

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun nasipse ben de almayı düşünüyorum ... :sulanma:

hoca_45

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
Yarın 2006 Zafira Cosmo ya bakacam nasip artık hayırlısı ...