Yüksek sicakta Fan Açma

Hashüs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese merhaba. Sizlerinde bildiği gibi astra j kasa araçlarda aracın fanı 105-110 gibi derecelerde açıyor ve bundan dolayı yüksek sıcaklığa bagli olarak aracın contasında ve plastık parçalarında birçok arıza yaşanmakta acaba bu yüksek sicaklık değerini yazılımla düşürmek mümkün müdür? Fanın 105 te değilde 90 da açması gibi

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
üstadım yüksek ısıda açması diğer bindiğin araçlardan parçaları daha sağlam sadece belirli yıllarda imkan varsa belli parçaların değişmeyi orj. daha iyi olur üst kapak contası çeliktir kolay kolay yanmaz

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
yazılımla filan zor üstad

Hashüs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üstadım yüksek ısıda açması diğer bindiğin araçlardan parçaları daha sağlam sadece belirli yıllarda imkan varsa belli parçaların değişmeyi orj. daha iyi olur üst kapak contası çeliktir kolay kolay yanmaz
Doğrudur üstad zamanı geldiğinde değişim yapmak çok önemli bizim insanımız buna bende dahil olmak üzere genelde arıza verdikten sonra degisim yapıyoruz

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Doğrudur üstad zamanı geldiğinde değişim yapmak çok önemli bizim insanımız buna bende dahil olmak üzere genelde arıza verdikten sonra degisim yapıyoruz
bunları takip etsek motora uzun vadede hiç bişey olmaz bilinçsiz ustada çok fazla sonra bizi opel den soğutuyorlar sorun çıkarmaz sen kafan rahat bin üstad 130 derece bile belirli bir süre çalışır kolay kolay allahın izniyle kafan motor kısmında ağrımaz antifirizine yağına dikkat et yeterli

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
110 da termostat acar 100 düşer 113 de fan 1 118 de fan 2 acar klimayı acarsan fan 1 sürekli çalışır ve araç 100 105 de sabit kalır

Hashüs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
110 da termostat acar 100 düşer 113 de fan 1 118 de fan 2 acar klimayı acarsan fan 1 sürekli çalışır ve araç 100 105 de sabit kalır
Geçenlerde arac
bunları takip etsek motora uzun vadede hiç bişey olmaz bilinçsiz ustada çok fazla sonra bizi opel den soğutuyorlar sorun çıkarmaz sen kafan rahat bin üstad 130 derece bile belirli bir süre çalışır kolay kolay allahın izniyle kafan motor kısmında ağrımaz antifirizine yağına dikkat et yeterli
bilinçsiz usta meselesi başlı başına bi sorun zaten bu ustalar yüzünden sorunsuz çalışan araçlar bile sorun yaratıyor sürekli gecenlerde başıma geldi maalesef o yüzden işinin ehli olan ustaya tamir ettirmek cok önemli

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Kaan Bey, hangi parçaları değiştirmek lazımdır? Bobin, balata, triger, filtre, yağ ve bujiler dışında birşey değiştirmedim daha ben. Araç 8 yaşında

0guz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hashüs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et