Yüksek seste teyp çalmayı kesiyor?

kursadelvan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,
Arkadaşlar forumda yeniyim, açıkça söylemek gerekirse sürekli takip ediyordum, ama aracımla ilgili hiç bir ustanın yapamadığı bir sorunla karşılaştım, ve artık aranızdayım :)

2000 model astra HB CD sahibiyim.
Radyo yüksek seste dinlerken, yakşaık 5-6 ay önce kesilmeler başladı. Anca ilgilenecek zaman buldum, ve araştırdım. İstanbul gedikler opel servisine gittim ve "radyonun filmi bitmiş" gibi bir cevap aldım. Bunun yapılması için 400 lira gibi bir rakam söylediler.

Şuanda ön konsoldaki saatin, radyo frekansının yazdığı ekran simsiyah. Hem ışık yok, hemde yüksek seste radyo dinlerken radyo kesiliyor. Tekrar frekansa getirince devam ediyor, ama yüksek ses devam ederse tekrar kesiliyor.

Biraz araştırma yaptım, prendizon(!) denen birşeyin midleri yanmış falan diyorlar bu sorun için. Başka bir teyp almak istemiyorum, transmitterla müzik dinlemek istiyorum. Kısık sesle şuanda dinleyebiliyorum, problem yok, ama yüksek seste dediğim sıkıntılar oluyor.

Yardımcı olabilecek arkadaşlar lütfen yazsınlar..

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gıt sanayıye orda elektronıkcıler var emın ol 30 40 tl lık bısıdır ıcınde bozulan parca sesı cok acınca ısınıp kendını korumaya alıyodur. servısın 400 tl dedıgı ekranıda yaparlar 4 te 1 fıyatınada

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ufak bi fan taktır.ısınınca kesiyordur

kursadelvan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fan taktırmak derken? İlk defa duyuyorum teyp için fan olduğunu.. Nereye, nasıl takılıyor bu? Ne kadara takıyorlar ?